mapa-benesovo-nabrezi.jpg

Aktuální harmonogram uzavírek Benešova nábřeží lze sledovat v mapovém podkladu

publikováno: 15.10.2021

Zlín - Magistrát města Zlína připomíná řidičům, že je v jednom směru stále uzavřeno Benešovo nábřeží. Probíhá zde oprava pozemní komunikace, stávajících chodníků a uličních vpustí. Jednosměrný provoz je veden ve směru od ulice Podvesná VI na ulici Dlouhá.

„Pro lepší informovanost jsme připravili mapku větších uzavírek ve Zlíně, kde občané najdou aktuální informace. Bohužel ne vždy schválený harmonogram firmy dodržují, což se právě k nelibosti naší i občanů děje na Benešově nábřeží. Pracujeme na změně smluvních podmínek, aby k tomu nedocházelo,“ ujistil radní pro dopravu Michal Čížek.

Práce a jednosměrný provoz mají trvat téměř do konce listopadu. Pouze krátkodobě je zde naplánovaná také úplná uzavírka a to z důvodu pokládky živice a to v termínu od 12 do 14. listopadu.

Omlouváme se občanům za komplikace s neustálou změnou harmonogramu prací, která je způsobena na straně firmy Swietelsky. Aktuálně platné termíny tak lze najít a sledovat na níže uvedeném odkazu.

mapauzavirek.zlin.eu

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 1392


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)