Bohemia Voice a FBM

Benefiční koncert Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů podpoří malou Adélku

publikováno: 11.11.2019

Zlín – České vokální kvarteto Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí ve Zlíně na benefičním koncertě Ve jménu lásky. Výtěžek benefiční akce půjde na podporu rodiny Petříkových a jejich nemocné dcery Adélky. Akce se uskuteční v pondělí 18. listopadu od 19 hodin v prostorách Kongresového centra Zlín.

Naše filharmonie pravidelně podporuje charitativní akce, zvláště když vybrané finance z koncertu jsou pro děti. Také se těšíme na již třetí vystoupení v řadě s kvartetem Bohemia Voice,“ uvedl ředitel Filharmonie Bohuslava Martinů Josef Němý.

Návštěvníci koncertu si poslechnou filmové skladby jako například Shallow a Evergeen z filmu Zrodila se hvězda či Nelle tue Mani z filmu Gladiátor. Mezi další písně večera budou patřit Heal the World od Michaela Jacksona, skladby od Ennia Morriconeho a v neposlední řadě též slavná árie Giacomo Pucciniho Nessun Dorma z opery Turandot. Některé písně budou navíc doprovázeny čerstvými videoklipy kvarteta. Vokální uskupení Bohemia Voice, reprezentující crossover žánr v hudbě, nabízí jedinečný mix swingu, gospelu, popu a především klasické hudby. Ve svých  písních otevírá témata lásky a víry, jako ozdravného procesu pro lidi i celou planetu a propojením hudebních stylů spojuje lidi otevřené pro vnímání hudby v její ryzí podstatě.

Z atmosféry koncertů je znát, že s Filharmonií Bohuslava Martinů a spolkem Srdce na pravém místě vyjadřujeme stejné hodnoty, které hudbou zprostředkováváme publiku,“ sdělila Elin Špidlová, dramaturgyně večera a zpěvačka z Bohemia Voice.

Pořad zazní pod dirigentskou taktovkou indického mistra Debashishe Chaudhuriho.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení na pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín nebo online na webových stránkách Filharmonie Bohuslava Martinů.

Benefiční koncert pořádá spolek Srdce na pravém místě, který podporuje rodinu Petříkových z Kvasic a jejich dceru Adélku. Dívenka se narodila s vrozenou vadou, vzácným syndromem Phelan Mc Dermid, který brzdí její fyzický vývoj. Informace o práci spolku a malé Adélce Petříkové jsou k dispozici zde.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 666


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)