den-dobrocinnosti-ok.jpg

Den dobročinnosti

publikováno: 22.11.2021

Zlín - Neobvyklá forma podpory malých neziskových organizací prostřednictvím Dne dobročinnosti získala svou konkrétní podobu. Zástupci Asociace nestátních neziskových organizací Zlínského kraje z.s., Krajského úřadu, Magistrátu města Zlín, University Tomáše Bati, Krajské hospodářské komory a fi. Remak, a.s 23.11. od 15 hodin vyberou v prostorách Zlínského kraje mezi finalisty z řad neziskových organizací projekty, které přímo na místě podpoří konkrétní finanční částkou nejvýše však do čtyřiceti tisíc korun. Tomuto vyvrcholení předcházela počátkem září výzva pro malé neziskovky do dvaceti zaměstnanců s možností na jednostránkovém formuláři přihlásit svůj projekt do programu Dne dobročinnosti. Při veřejném hlasování bylo z téměř třiceti přihlášených projektů vybráno deset finalistů, kteří během krátké prezentace představí svůj projekt zástupcům donorů, kteří, jak již bylo řečeno, případně ihned projekt finančně podpoří. Vytváří se tak základ možné nové tradice, kdy ve spolupráci veřejného sektoru, podnikatelů a neziskovek dochází nejen k podpoře konkrétních neziskových projektů, ale i hlubší vzájemné spolupráci a poznávání se zúčastněných. Více takových iniciativ.

TZ Zl. kraje

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 507

Dokumenty ke stažení

.pdf Den dobročinnosti Zlínského kraje_manual_pro_zadatele 191,22 kB

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)