Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Investiční akce Zlína

4.11.2019 9:20:33 Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Vážený pane Zelinko, znovu a opakovaně Vám sděluji, že toto forum slouží k dotazům na úředníky a v pravidlech tohoto fóra je výslovně uvedeno: Dotazy na členy Rady města Zlína či Zastupitelstva města Zlína ani na zřízené či založené organizace a společnosti, zde nebudou zveřejněny. A vy zde v dotazu přímo oslovíte politika. Nedáváte mi tak jinou možnost, než Vám sdělit, že tento dotaz opět odporuje pravidlům. Správně jsem jej neměl ani zveřejnit, což by Vaši teorii o cenzuře ještě potvrdilo. Zveřejňuji tedy Váš dotaz jako příklad dotazu, který dle pravidel zveřejňovat nemám. Otevíráte jistě zajímavá témata, ale bohužel na špatné platformě. Mimo to se ptáte i na věci z oboru dopravy náměstka pro životní prostředí a ekonomiku. Domnívám se, že dotazy na politická rozhodnutí z oblasti dopravy byste měl směřovat na radního pro oblast dopravy. Ovšem ne prostřednictvím fóra.

K Vašemu dotazu na skládky však alespoň filozofická poznámka. Skládky nechceme, spalovny odmítáme, ale že bychom se jako společnost mírnili v tvorbě odpadu, to se mi příliš nezdá. Pokud se domníváme, že tento problém mají vyřešit pouze politici aniž bychom my obyvatelé města, také nějak přispěli, tak tato úloha nemá dobré řešení. Dálnici nikdo z nás neurychlí, ale snížit množství námi zbytečně tvořeného odpadu může každý a ihned.

Hezký den

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '20»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)