Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Koupelny

5.11.2019 13:32:41 Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Vážená paní Pernicová,
osobně je mi líto vaší nespokojenosti, ovšem právě jsem se vrátil z ulice Vodní, kde jsem snadno nalezl hned čtyři mobilní kontakty jak na techniky, tak na stavbyvedoucí, tak na další zodpovědné pracovníky, kteří jsou přímo na místě. Máte i kontakty na zodpovědné pracovníky z města a lidé z vašeho domu je skutečně navštěvují a své záležitosti s nimi řeší. Proto tedy netuším, co je neuvěřitelného na mém doporučení, že se na detaily či termíny rekonstrukcí konkrétních bytů máte ptát tam, kde jsou všichni povolaní přímo na místě, než v diskuzi, kde dojde logicky k prodlení s odpovědí. Leda, že by smyslem dotazů bylo donutit město změnit původní projekt. V tom případě, ač mě to mrzí, Vás musím informovat, že skrze opakované vkládání názorových příspěvků do fóra se to nemůže podařit. Změnu projektu a vyšší investice by musela schválit rada města a máte naprostou pravdu v tom, že pokud lidé chtějí o něčem přesvědčit politickou reprezentaci, děje se tak většinou peticí. Petice není něco čím se má hrozit, petice je něco, čím můžete projevit svůj názor. Každopádně jen tak pro zajímavost já v koupelně také topení zavedeno nemám, a když mi nestačí teplota, která se tam dostane z ostatních místností, řeším to infrapanelem. Ovšem to není oficiální doporučení, to je pouze soukromý ilustrační příklad toho, jak lze taková situace, při nespokojenosti se současným stavem, řešit.
Co se týče větrání, cituji pana Bednaříka: „Odvětrání koupelen je zajištěno novými odtahovými ventilátory“
Nerozumím tedy tomu, že tvrdíte, že pan Bednařík psal, že větráky nic nevyřeší. To jsem nikde nenašel.
Co se tedy týče vašeho dotazu, nemám zprávy o tom, že by došlo ke změně projektu. Má-li někdo zavelet k tomu, aby se vše zase rozkopalo, tak tuto pravomoci mají pouze politici.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '20»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)