Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Poničené hřiště u 3. ZŠ Slovenská

6.11.2019 11:06:16 Milan Smola, vedoucí Odboru školství

Dobrý den,

- hřiště používají žáci školy, děti MŠ Delfínek, postižené děti z SPC Lazy a ve velké míře veřejnost – ta od 15 15 hod. v PO - PÁ + celý den v SO + NE.
- o bezpečnost a pořádek se převážně stará ředitel školy, za přispění „správce hřiště“ - pana učitele TV.
- letos již škola vydala tisíce korun na bezpečný provoz a opravy, např. instalace (výměna) 2 ks nových basketbalových desek a nových obrouček, nové sítě na branky, s žáky školy opravují

7 ks dožívajících i poničených laviček (zakoupili nové desky + nové nátěry), zároveň průběžně opravují sítě za brankami a oplocení hřiště (+ revize).

Bohužel, někteří uživatelé občas ničí prostory a neváží si pěkného sportoviště. Často jim domlouvá ředitel školy osobně.

Dále jsou vadné některé spáry v povrchu hřiště – tartanu. Víme o tom, spáry byly vyčištěny, a tím jako by se trošku zvětšily. Odborná firma je má přijet zalít (opravit) – neměla dosud pracovní kapacity. Bohužel se nyní změnilo i počasí (prší, je vlhko) – zatím odloženo, ale sportovat se dá. Samozřejmě budou spáry opravené. Ředitel školy nás požádal o přidělení finančních prostředků. Příští rok bude realizováno.

Každý rok stojí údržba školního hřiště nemalou částku.

S přáním hezkého dne

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '20»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)