Doprava

Odbor dopravy zabezpečuje činnosti na části úseku investiční dopravní výstavby města a v rámci provozního chodu dopravy.
Zabezpečuje rekonstrukce a opravy komunikací - vozovek, chodníků, cyklostezek. Dále působí jako objednatel služeb a zároveň jako koordinátor výkonu a rozsahu služeb společnosti Dopravní společnost Zlín – Otrokovice, s. r. o., v oblasti městské hromadné dopravy a působí jako objednatel služeb u společnosti Technické služby Zlín, s. r. o..

Odbor dopravy NEVYKONÁVÁ agendu státní správy jako je VYŘIZOVÁNÍ řidičských průkazů, evidence motorových vozidel či řešení dopravních přestupků - tuto agendu řeší Odbor občansko-správních agend.

Pravidelné informace o aktuálních uzavírkách a omezení souvisejících s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí a dalších prací jsou nově k dispozici na městském webovém portálu http://mapa-uzavirek.zlin.eu.
Další informace k jednotlivým uzavírkám a omezením zobrazíte po rozkliknutí jednotlivé uzavírky.

Dokumenty a odkazy

Aktuální dopravní omezení
Plán zimní údržby - Technické služby Zlín, s. r. o.
Plán dopravní obslužnosti
Chodníky 300
Všeobecné podmínky pro realizaci výkopů, překopů v místní komunikaci
Pravidla zřizování parkovacích míst (držitelé průkazu ZTP, ZTP/P, jejich opatrovníci a osoby blízké)
Pravidla pro řešení vlastnických a užívacích vztahů k pozemním komunikacím, veřejnému osvětlení a s nimi souvisejícím pozemkům
Plánovací dokumenty v oblasti dopravy
Provozní řády
Realizované projekty
Vraky a vozidla s dlouhodobě propadlou STK
Vyhodnocení průzkumů a referend
Rozdělení komunikací na území města Zlína
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s. r. o. - důležité odkazy
Technické služby Zlín, s. r. o. - důležité odkazy
Webkamery
Monitoring dopravy
Zlín v pohybu
Zlín cyklistický (cyklokoordinátor)

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)