lesnihrbitovzlin-summer2-106-1.jpg

Dotace z města umožnila Pohřebnictví Zlín zrealizovat řadu oprav

publikováno: 1.12.2021

Zlín - Městské společnosti Pohřebnictví Zlín se letos podařilo zrealizovat řadu oprav na hřbitovech, které má ve své správě. Šlo především o zlepšení stavů chodníků, komunikací, ploch či oplocení, ale také o opravu poškozeného kolumbária na Lesním hřbitově. K uskutečnění záměrů významně pomohla dotace ve výši cca 3,3 milionu korun, kterou společnosti poskytlo město Zlín.

„Statutární město Zlín je stoprocentním majitelem naší společnosti a velmi nás těší, že podporuje tak významným způsobem naši činnost. Díky této podpoře se nám daří uskutečňovat mnoho důležitých záměrů,“ prohlásil Milan Macura, ředitel Pohřebnictví Zlín.

Seznam oprav realizovaných za pomoci dotace města Zlína:

Hřbitov Salaš – oprava komunikace

Lesní hřbitov ve Zlíně – oprava komunikací, oprava chodníků u kolumbárií, oprava poškozeného kolumbária,

Hřbitov Štípa – oprava komunikace

Hřbitov Louky – oprava komunikace u kříže

Hřbitov Mladcová – oprava oplocení – východ

Hřbitov Louky – oprava oplocení

Hřbitov Malenovice – oprava asfaltové plochyoprava čelního oplocení včetně vchodové a vjezdové brány

Nejzásadnější investicí letos realizovanou společností Pohřebnictví Zlín byla generální oprava kremační pece číslo 2, v jejímž rámci došlo i k opravě vyzdívky odtahové šachty. Šlo o nutnou opravu, která souvisela s počtem uskutečněných žehů a opotřebením konstrukce pece. Celkové náklady dosáhly výše cca 3,3 milionu korun.

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 886


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)