Hasiči ve Štípě mají vylepšené zázemí

publikováno: 18.10.2019

Zlín - Dobrovolným hasičům ve Štípě už slouží zrekonstruovaná zbrojnice.

Předmětem projektu byla přístavba a další stavební úpravy. Cílem úprav bylo především zlepšení tepelně technických vlastností objektu a doplnění chybějícího hygienických zařízení

„Stávající objekt je jednopodlažní s využitelným podkrovím. Na tento pak ze severozápadní strany navazuje nová jednopodlažní přístavba obsahující kompletní potřebné zázemí, jako jsou sprchy, WC, technická místnost a kuchyňka,“ popsal František Pilka, jednatel společnosti Nemovitosti Zlín, která má objekt ve správě. Ve stávajícím objektu pak byly provedeny stavební úpravy. Zejména došlo k vnitřním stavebním úpravám, k zateplení objektu kontaktním zateplovacím systémem, doplnění hromosvodu, výměně garážových vrat, výměně a doplnění rozvodů, apod.

„Jsem ráda, že se daří realizovat investice v místních částech, což je příklad i hasičské zbrojnice ve Štípě. Je na místě poděkovat zdejšímu sboru dobrovolných hasičů za jejich práci,“ sdělila radní Jana Bazelová.

Součástí stavby byly i úpravy inženýrských sítí, nové zpevněné plochy obsahující nástupní plochu před objektem a také chodníky. Cena za dílo činí 5,8 milionu korun.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 840


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)