Integrovaný dům v ulici U náhonu, 1997

Autor: Ing.arch. H. a K. Havlišovi

Integrovaný dům stojící v sousedství rodinných domů a nájemních domů z padesátých let, vytváří mezi nimi jakýsi mezičlánek. Spojuje několik funkcí: v suterénu garážové stání, sklepy a sklady.Přízemí je vyhrazeno pro kanceláře Okresní ústavu sociálních služeb.Ze severní strany je v přízemí vstup do obytné části domu. Další podlaží jsou obytná. Ve 4 nadzemním podlaží - podkroví jsou mezonetové byty, využívající i půdní prostor nad nimi. Dům je půdorysně i hmotově velmi členitý , zejména jeho jižní strana s množstvím balkónů, lodžií a teras. Materiály a barvy jsou tradiční: červené spárované zdivo, červenorůžová omítka, bílé rámy oken, dveří a zábradlí, šedé lodžie, červená pálená taška na střeše. Dětské hřiště, které zde původně stálo bylo nově vybudováno na východní straně domu, podle návrhu ing. J. Koldové.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)