Jarmarky

Velikonoční jarmark 23.-24. 3. 2016

Květinový jarmark 12.-13. 5. 2016

Kejklířský jarmark 15.-17. 9. 2016

Adventní čas 27.11. - 23.12. 2016, Vánoční jarmark 10.12. - 23.12. 2016

Seznam vybraných prodejců na Vánoční jarmark (10.12. - 23.12.2016) bude zveřejněn 28.10.2016.

Veškeré INFORMACE K PROVOZU JARMARKU A POŽADOVANÝM DOKLADŮM budou zveřejněny ve stejném termínu. Tyto informace platí jak pro prodejce v období Adventního času tak i v období Vánočního jarmarku. Prosím, věnujte těmto informacím zvýšenou pozornost.

Seznam vybraných prodejců na "Adventní čas"

.pdf plánek rozmístění stánků na Adventní čas 254,41 kB
.pdf Výběr prodejců - Adventní čas 27.11. - 23.12.2016 43,9 kB

Seznam vybraných prodejců na "Vánoční jarmark"

.pdf Výběr prodejců - Vánoční jarmark 10. - 23.12.2016 220,77 kB

dokumenty ke stažení

.docx Provozní řád jarmarku 2016 18,38 kB
.doc Čestné prohlášení nájemce stánku 41,5 kB
.doc Revize el. spotrebičů 52 kB
.xls Tabulka - revize el. spotrebičů, nářadí a prodlužovacích přívodů 15,5 kB

Losování rozmístění prodejců do stánků na období Adventního času

Dne 17. října 2016 proběhlo losování rozmístění prodejců do jednotlivých stánků na období Adventního času. Losování provedli radní p. Jana Bazelová a p. Jiří Korec. Losování byli přítomni zástupci oddělení cestovního ruchu a informací MMZ.

Losování Advent (1) Losování Advent (2) Losování Advent (4)

Aktuální ceník

Pravidla registrace

Registrace na jarmarky jsou pouze elektronickou formou, v termínech předem zveřejněných na webových stránkách města Zlína.

Zájemce o účast by měl ve vlastním zájmu vyplnit registraci důkladně, v celé její úplnosti, a tak, aby poskytnuté údaje odpovídaly skutečnosti, k doplňujícím informacím využívejte v registračním formuláři poznámky. Zařazení nabídky musí korespondovat s obsahem odpovídající rubriky v ceníku, který je dostupný na web stránkách města. Pokud zájemce uvede nesprávné či zavádějící údaje, týkající se především nabízeného zboží a jeho původu, vyhrazujeme si právo navýšit na základě zjištěných skutečností dotyčnému prodejci dodatečně výši nájmu dle odpovídajících kategorií uvedených v ceníku. V případě chybějících údajů nebudeme registraci akceptovat.

Registrační kód, který vám bude automaticky po registraci generován bude zaslán na vámi uvedený e-mail, v případě, že e-mail neobdržíte registrace byla provedena chybně. Prosím o uchování potvrzovacího e-mailu na základě registračních kódů je vždy v dostatečném předstihu zveřejněn seznam vybraných zájemců, který je dostupný elektronicky na webových stránkách města Zlína. V seznamu vybraných zájemců je uveden variabilní symbol pro vaši platbu včetně částky, kterou prosíme uhradit nejpozději do aktuálně uvedeného data a to bankovním převodem na účet 3049002/0800, poštovní poukázkou a v neposlední řadě v pokladně MMZ. Doklad potvrzující platbu doručte ihned po uhrazení buď e-mailem na adresu jarmarky@zlin.eu, poštou na adresu Magistrát města Zlína, náměstí Míru 12, 761 40  či osobně. Smlouvy budou rozesílány následně po doložení úhrady či předány na místě při převzetí stánku.

Ostatní zájemci, kteří nebyli zařazeni jsou dále vedeni jako náhradníci. V případě, že jste se nestihli registrovat v termínu, je možné vaši nabídku zaslat na adresu jarmarky@zlin.eu, kde budete automaticky zařazeni do náhradníků dle pořadí. Vždy uveďte kontakt a podrobný popis nabízeného zboží.

Tato registrace nezaručuje automatickou účast na jarmarku. Pořadatel jarmarků si vyhrazuje právo na výběr prodejců dle tématického zaměření jarmarku a ostatních kritérií.

Informace k provozu jarmarku

Upozorňujeme na změnu oproti předešlým ročníkům, na možnost prodeje i v jednotlivé dny v době konání jarmarku. Podle počtu zájemců bude probíhat střídání prodejců ve stánku (střídání je následně zobrazeno v seznamu vybraných a to tím, že u stánku kde je termín střídán je symbol 1/2). 

Prodej výrobků a nabídka služeb během jarmarků probíhá v městských stáncích viz fotogalerie (rozměr prodejního pultu je 1,90 x 0,75m), dřevěné domečky (rozměr 3x2m; 2,60x2m) jsou pouze v době vánoční, domeček je vybaven 2 ks pultů uvnitř a jedním pultem z venkovní strany, okna u větších rozměrů stánků jsou sklápěcí, u menších vysouvací. vstup do stánku je vždy z boční strany. (prodej ve vlastních stáncích není povolen, jen ve výjimečných případech).

V případě změny prodejce či sortimentu je nutno předem projednat s organizátorem.

Kulturní program jarmarku bude zveřejněn na internetových stránkách www.zlin.eu, www.ic-zlin.cz a www.vychodni-morava.cz, v Magazínu Zlín, v tisku a rozhlasovém vysílání ZK a na facebookovém profilu zlin.eu. Také je zasílán newsletter na obce, informační centra, hotely a ostatní kulturní zařízení. Pouze Květinový jarmark je bez kulturního programu, jedná se o prodejní akci květin.

Provozní doba jarmarku je od 09:00 do 18:00, tz. v 09:00 je požadováno mít vše připraveno k prodeji. V době konání večerního programu je na zvážení samotných prodejců zda zůstat déle. Adventní čas a Vánoční jarmark má zvláštní režim, který bude včas na stránkách uveden.

Příjezd na náměstí Míru je pouze přes Rašínovu ulici, výjezd pouze přes ulici Soudní.
Vjezd na náměstí je povolený v těchto časech:06:00–08:00h,11:30-12:30h,18:00–20:00h
v případě doplnění zboží v poledních hodinách po dohodě (slevové lístky), které Vám budou předány v den příjezdu přímo na jarmarku. Slevové lístky slouží k výjezdu z náměstí každé ráno a večer zdarma. Všechny slevové lístky jsou označeny "zásobování trhy Zlín". Parkování na Bartošově ulici přes den vedle radnice není možné! Pokud zde parkovat budete, bude Vám účtována sazba za celý den stání. Vozidla, která budou stát na náměstí po 09:00h budou pokutovány Městskou policií Zlín.

V současné době je možnost parkování na parkovišti u Domu kultury - Gahurova. Poplatek za parkování je stanoven 50,-Kč/den, pro možnost parkování existuje parkovací karta kde je nutné uvézt RZ vozu, platba se hradí vždy při vjezdu na parkoviště. V případě, že někdo bude nezbytně potřebovat parkovat na náměstí z důvodu skladování chlazeného zboží, dohodne si s organizátorem jarmarku, upozorňuji, že toto parkování je umožněno ojediněle na základě karty, kterou vydá organizátor v den jarmarku na místě. Městská policie auta pečlivě kontroluje (zahrnují se zde i nákladní - přívěsné vozíky).

V blízkosti náměstí Míru, místa konání jarmarků je dostupné veřejné WC, provozní doba je po-pá 7:00-19:00, so 8:00-13:00, ne 9:00-16.00. V době jarmarku mají prodávající zajištěn vstup zdarma na základě karty.

Číslo přiděleného stánku bude včas uvedeno u již zmiňovaného seznamu vybraných prodejců na www.zlin.eu, pod registračním číslem, které jste obdrželi při potvrzovacím e-mailu o přihlášení. Plánek rozmístění číslovaných stánků bude vždy na stránkách města.

V rámci celkového vzhledu jarmarku Vás prosím o udržování pořádku a čistoty kolem přiděleného stánku a zároveň, žádáme o zajištění vlastních ochranných prostředků před případným znečištěním (pracovní pult a vnitřní plachty). Při odchodu ze stánku zajistěte rozevření plachet (ochrana před poničení větrem) . V žádném případě není povoleno stánky mechanicky poškozovat a jakkoliv do nich zasahovat dle vlasních potřeb.

V případě potřeby elektrické energie,(cena je součástí nájmu za stánek dle platného ceníku), prodávající ručí za bezpečné a kvalitní přípojení, nutné mít revizní zprávu k používaným elektrospotřebičům v průběhu jarmarku. Zasahování do osvětlení stánků je zakázáno.

Organizátor městských jarmarků , Pavla Julinová,
OCRaI, tel. 577 630 271, 737 207 342, jarmarky@zlin.eu

Jarmarky 2015

Jarmarky 2014

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '16»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky