Jídelna v novém

Jídelna na Podhoří prošla další etapou rekonstrukce

publikováno: 11.10.2017

Zlín – Již druhým rokem využívají obyvatelé Podhoří moderně zrekonstruovanou jídelnu, kterou provozuje Mateřská škola Zlín, Slovenská. O letošních prázdninách město dokončilo i druhou plánovanou etapu rekonstrukce – opravu sociálního zařízení a výdejny v jídelně pro seniory.

Součástí díla byla kompletní rekonstrukce sociálního zařízení a výdejny jídel, to znamená vybudování WC pro invalidy, výměna zařizovacích předmětů včetně nových dveří, byly provedeny nové obklady, podlahy, dlažby, podhledy, nové rozvody vody, elektřiny, odpady a odvětrání. Výdejna jídla byla dispozičně přizpůsobena novému gastrozařízení,“ uvedla náměstkyně primátora Kateřina Francová.

Jídelnu v ulici Svatopluka Čecha 516 využívají především senioři, maminky na mateřské dovolené a zaměstnanci okolních firem. Všem se provozovatel v čele s týmem kuchařek snaží nabídnout kvalitní výběr jídla i další služby navíc.

Našim cílem je zajistit stravu v souladu se současnými výživovými trendy, proto jsme moc vděční, že  pracovníci kuchyně mají nyní k dispozici nejmodernější technologie. Nabízíme každý den dva druhy jídla s polévkou a nápojem za cenu 70 korun, jedenkrát týdně je ve výběru i jedno jídlo pro náročnější strávníky v ceně 90 korun,“ sdělila ředitelka MŠ Zlín, Slovenská Jana Moučková.

Jídelna pro seniory na Podhoří nefunguje jako klasická restaurace, ale strávníci si jídla objednávají předem přes elektronický čip. V rámci zkvalitňování služeb nyní  přichází s novinkou, kterou mohou zájemci o obědy využívat z pohodlí svého domova.

„Nově nabízíme i možnost objednávek přes internet. Chceme našim klientům ušetřit čas a zároveň nabídnout možnost se rozhodnout později nebo volbu dodatečně změnit v klidu z domu,“ vysvětlila vedoucí jídelny Lenka Minaříková.

Příjemné prostředí jídelny pro seniory na Podhoří s bezbariérovým přístupem je také možno navíc – kromě běžného stravování – využít i k uspořádání rodinných či firemních akcí. „Rádi zájemcům o organizaci oslavy poradíme nebo s oslavou pomůžeme,“ vzkázala Lenka Minaříková.

Jídelna je dostupná trolejbusem č. 4 – zastávka Sv. Čecha a je otevřena v pracovní dny od 10:30 do 12:30 hodin.

Více o možnostech stravování či pořádání oslav na telefonu 739 638 438.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1747

Další fotografie

Strávníci si objednávají jídlo čipem

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '18»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky