Křižovatka ul. Mostní x Březnická

Popis akce:

     Projekt řeší především rozšíření vozovky ul. Březnická a napřímení vozovky ul. Mostní na místní komunikaci pod hotelem Moskva, včetně přechodů pro chodce a nových zastávek MHD v ul. Mostní. Křižovatka ul. Mostní x ul. Březnická je v projektové dokumentaci navržena jako řízená světelným signalizačním zařízením se signalizovanými přechody pro chodce na všech větvích křižovatky. V souvislosti s instalací SSZ bude v nezbytně nutné míře upraven také nájezd k hotelu Moskva.
Vozidla MHD budou jezdit na současnou točnu po ulici Mostní. Současná odstavná plocha pro vozidla MHD ve střední části předmětných ploch projde také úpravami. Nově je zde navrženo parkoviště pro osobní vozidla v místě stávajícího autobazaru (pod sportovní halou EURONICS) a také je řešena rekonstrukce stávajícího parkoviště pod točnou MHD (v těsné blízkosti ul. Mostní).
    V rámci předmětné stavby budou řešeny také přilehlé chodníkové plochy a cyklistické stezky. Projekt řeší vedení cyklostezky od křižovatky tř. T. Bati x Březnická směrem ke sportovní hale po pravé straně ulice Březnická. Dále vedení od křižovatky Mostní x Březnická po křižovatku Mostní x Čiperova. Součástí této stavby jsou veškeré vyvolané přeložky inženýrských sítí, přeložka a doplnění veřejného osvětlení včetně speciálního nasvětlení přechodů pro chodce a přeložka a doplnění sloupů trakčního vedení trolejbusů, odvodnění komunikací a zpevněných ploch.

dokumenty ke stažení

.pdf situace_2 1726,51 kB

Kontakt:

Pavel Moravec
tel.: +420 577 630 646
email: pavelmoravec@zlin.eu

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '20»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->