Lokality pro sprejery

ZLÍN - Malování barevnými spreji po zdech domů a dalších stavbách se stalo mezi mladou generací populární. Představitelé zlínské radnice proto rozhodli, že vyčlení pro sprejery několik lokalit, kde se budou moci beztrestně věnovat svojí zálibě. Sprejeři zde mohou trávit chvíle prázdninového volna bez toho, že by riskovali vysokou pokutu a policejní vyšetřování. V současné době je v platnosti usnesení, podle kterého jsou pro sprejery vyčleněny tyto lokality: opěrná zeď nad hřištěm u 16. základní školy v ulici Středová; stěny trafostatnice v ul. SNP na Jižní Svazích; plocha pod nadjezdem Kozlova žlebu a stěny podchodu mezi sadem Svobody a parkovištěm.
Město se snaží tímto způsobem vyjít vstříc mladým lidem a zároveň je přinutit ke kázni, aby nedocházelo k ničení majetku, jako se to například děje v podchodu u Svitu.

Ilustrační snímky:

 

podchod mezi sadem Svobody a parkovištěm podchod mezi parkovištěm a sadem Svobody plocha pod nadjezdem Kozlova žlebu na Jižních Svazích stěna trafostanice v ul. SNP na Jižních Svazích opěrná zeď nad hřištěm u 16. ZŠ v ulici Středová

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)