DDM Astra nabízí přes 200 kroužků a klubů

Město podpořilo Astru automobilem

publikováno: 22.10.2019

Zlín – Dům dětí a mládeže Astra Zlín bude nově využívat prostorný automobil VW Transporter, který převzal v říjnu od města. Převodem vozu, doposud užívaného Odborem kanceláře primátora, se podařil vyřešit takřka naléhavý problém dosluhujícího vozu, aniž by u této příspěvkové organizace města došlo k narušení běžného chodu.

„Po zhodnocení situace, kdy stávající automobil Domu dětí a mládeže Astra vykazoval špatný technický stav, Rada města Zlína operativně rozhodla o pomoci Astře. Následně schválila předání vozidla Volkswagen Transporter do jejího užívání. Věříme, že tento devítimístný automobil bude dětem dobře sloužit,“ uvedla náměstkyně primátora města Zlína Kateřina Francová.

Astra v průběhu školního roku nabízí na 200 pravidelných zájmových kroužků, klubů a kurzů, organizuje letní tábory a stovky akcí určených jak pro děti z kroužků, tak i pro veřejnost. Nabízí víkendové i prázdninové akce, odborné výukové programy a nechybí ani osvětová a poradenská činnost v oblasti ekologie a chovatelství. Pomoc města velmi ocenila ředitelka Astry Ivana Vladíková. V tomto rozsahu nabízených aktivit by totiž absence spolehlivého automobilu mohla zkomplikovat realizaci některých akcí závislých na přepravě materiálu či osob.

,,Ráda bych poděkovala zřizovateli za podporu. Jsme velmi rádi za obměnu vozidla. Náš Peugeot sloužil více než deset let a pomalu dosluhoval. Neumím si při objemu naší činnosti představit, že bychom byli bez vlastní dopravy. Na ty největší akce přepravujeme materiál i na dvě až tři jízdy. Někdy vezeme do vzdálenějších obcí děti na soutěže nebo na vystoupení. A tak už první listopadovou sobotu, kdy nás čeká Stezka odvahy Halloweenským lesem, pojede krásný Volkswagen jednu ze svých prvních cest obložen rekvizitami, kostýmy a kulisami na Podlesí ve Zlíně,“ prozradila plány s brzkým využitím vozu ředitelka Domu dětí a mládeže Astra Zlín Ivana Vladíková

Dům dětí a mládeže Astra Zlín je školské zařízení zřizované statutárním městem Zlínem. Jeho hlavní činností je poskytovat zájmové vzdělávání a realizovat volnočasové aktivity pro děti, mládež, dospělé i celé rodiny.

Více o činnosti Astry na www.ddmastra.cz.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 628

Další fotografie

VW Transporter teď slouží Astře

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)