Hřiště č. 60 na Štefánikově ulici

Městská zeleň spouští plánované rekonstrukce

publikováno: 8.4.2021

Zlín – Odbor městské zeleně Magistrátu města Zlína spouští plánované rekonstrukce v centrální části města a místní části Klečůvka.

Na Štefánikově ulici ve Zlíně bude od dubna do června probíhat rekonstrukce stávajícího hřiště č. 60. Rekonstrukce bude spočívat v obnově asfaltového povrchu včetně podkladních vrstev, osazení nových obrubníků a výměně záchytných sítí. Akce se realizuje na základě dlouholetých požadavků místních obyvatel. Se stavbou je spojena částečná uzavírka provozu na pozemní komunikaci a úplná uzavírka komunikace pro pěší.

Kompletní výměny se dočká i zastaralý zastávkový přístřešek v místní části Klečůvka. „Součástí rekonstrukce, která se bude realizovat od dubna do června letošního roku, bude i předláždění zpevněné plochy. Jedná se o další etapu stavby navazující na akci „Úprava prostoru za obchodem ve Zlíně-Klečůvce“, která byla provedena v loňském roce,“ sdělila Eliška Gášková, referentka odboru městské zeleně. Po dobu provádění stavby bude autobusová zastávka přesunuta ke zpevněné ploše před bývalou prodejnou. Stavba si vyžádá úplnou uzavírku komunikace pro pěší a částečnou uzavírku provozu na pozemní komunikaci. Po dokončení stavby bude v okolí zastávky provedeno zatravnění, výsadba kvetoucích keřů, trvalek a okrasných trav. 

Za dočasná omezení v rámci obou rekonstrukcí se omlouváme a děkujeme za pochopení. Věříme, že s výsledky rekonstrukce budou obyvatelé dotčených městských částí spokojeni.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 466

Další fotografie

Zastávkový přístřešek v místní části Klečůvka (autor: MMZ)

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«duben '21»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)