Ilustrační foto

Občan Zlína přinesl vitamíny pro nemocné strážníky

publikováno: 29.10.2020

Zlín - O velmi milé překvapení se v úterý 27. října 2020 postaral jeden ze zlínských občanů, který se dostavil do budovy ředitelství Městské policie Zlín. S sebou totiž přinesl tašku plnou vitamínů, kterými chtěl podpořit zdraví těch strážníků, kteří jsou momentálně nemocní. Dárce, který až později prozradil své jméno, uvedl že sleduje činnost a situaci na zlínské městské policii a rád by touto formou podpořil zdraví strážníků a poděkoval jim tak za jejich práci.

„Jsem mile překvapený tímto gestem dobré vůle a panu Aleši K. chci touto cestou upřímně poděkovat. Nemocným kolegům věnované vitamíny rád předám a přeji jim brzké uzdravení,“ uvedl ředitel MP Zlín, Milan Kladníček.

MP Zlín je v současné době oslabena o 10 nemocných strážníků, přičemž většina z nich je zasažena nákazou koronavirem covid-19. I přes toto omezení jsou hlídky MP Zlín přítomny v ulicích krajského města v obvyklém množství a věnují se běžným i mimořádným úkolům, které s pandemií souvisí. Vedle kontroly vládních opatření mezi ně patří usměrňování provozu u odběrného místa, kde se střídají s policisty, nebo dohled u pracovišť orgánů veřejné moci, které fungují v omezeném režimu.

„Velmi bych chtěl poděkovat spoluobčanům, kteří neberou současnou situaci na lehkou váhu a zodpovědným přístupem chrání nejen sebe a své okolí, ale současně brání dalšímu šíření nákazy,“ doplnil ředitel Kladníček.

Společně s Vámi si přejeme, abychom toto nelehké období co nejdříve překonali a život se opět vrátil k normálu. K normálu, který nám mnohdy připadal tak nudný a šedý, ale nyní vidíme, jak byl ve skutečnosti bohatý a barevný. Zkusme to proto vydržet společně!

Zdroj: Tisková zpráva MP Zlín

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 967


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '20»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->