Pravidla registrace

Registrace a následný výběr prodejců na jarmarky je pouze elektronickou formou, v termínech předem zveřejněných na webových stránkách města Zlína.

Zájemce o účast by měl ve vlastním zájmu vyplnit registraci důkladně, v celé její úplnosti, a tak, aby poskytnuté údaje odpovídaly skutečnosti, k doplňujícím informacím využívejte v registračním formuláři poznámky. Zařazení nabídky musí korespondovat s obsahem odpovídající rubriky v ceníku, který je dostupný na webových stránkách města http://bit.ly/2GGpaie.

Pokud zájemce uvede nesprávné či zavádějící údaje, týkající se především nabízeného zboží a jeho původu, vyhrazujeme si právo navýšit na základě zjištěných skutečností dotyčnému prodejci dodatečně výši nájmu dle odpovídajících kategorií uvedených v ceníku. V případě chybějících údajů nebudeme registraci akceptovat.

Registrační kód, který vám bude automaticky po registraci generován bude zaslán na vámi uvedený e-mail, v případě, že e-mail neobdržíte, registrace byla provedena chybně. Prosím o uchování potvrzovacího e-mailu. Na základě registračních kódů je vždy v dostatečném předstihu zveřejněn na webových stránkách města Zlína seznam vybraných zájemců. V seznamu vybraných zájemců je uveden variabilní symbol pro vaši platbu včetně částky, kterou prosíme uhradit nejpozději do aktuálně uvedeného data a to bankovním převodem na účet 3049002/0800, poštovní poukázkou a v neposlední řadě v pokladně MMZ. Doklad potvrzující platbu doručte ihned po uhrazení buď e-mailem na adresu jarmarky@zlin.eu, poštou na adresu Magistrát města Zlína, náměstí Míru 12, 760 01 či osobně. Na základě uhrazené platby bude následně zveřejněn plánek s rozmístěním stánků a přidělením konkrétním prodejcům. Tento seznam bude zveřejněn nejpozději dva dny před jarmarkem. Smlouvy a potřebné dokumenty včetně výjezdových karet budou předány na místě při převzetí stánku nebo v Městském informačním a turistickém středisku.

Ostatní zájemci, kteří nebyli zařazeni jsou dále vedeni jako náhradníci. V případě, že jste se nestihli registrovat v termínu, je možné vaši nabídku zaslat na adresu jarmarky@zlin.eu, kde budete automaticky zařazeni do náhradníků dle pořadí. Vždy uveďte kontakt a podrobný popis nabízeného zboží.

Tato registrace nezaručuje automatickou účast na jarmarku. Pořadatel jarmarků si vyhrazuje právo na výběr prodejců dle tématického zaměření jarmarku a ostatních kritérií. V zájmu zachování jednotné stylu jarmarků, upřednostňujeme zájemce o využití našich stánků, vlastní stánky jsou povoleny pouze ve výjímečných případech a po projednání předem s organizátorem jarmarků.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '19»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)