Rok 2021

Divadelní představení pro seniory

Naše město, tentokrát po roční pauze, uspořádalo bezplatné divadelní představení pro seniory. Tentokrát se herci Městského divadla Zlín představili v komedii Saturnin autora Zdeňka Jirotky.

Představení se konalo v úterý 19. 10. 2021. Představení se, mimo zlínských seniorů, zúčastnili i senioři z obcí Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí. Přítomné hosty přivítala šéfka vnějších vztahů Městského divadla Zlín, Blanka Kovandová, náměstek primátora pro oblast sociální, Aleš Dufek a předsedkyně Komise sociální a pro zdravotně postižené, Michaela Blahová. Protože jsme neměli možnost předat ocenění „Zlínský anděl" 2020 Janě Vrubelové, vedoucí denního stacionáře, NADĚJE Zlín, na akci „I senioři umí žít naplno", předala ji tuto cenu vedoucí Odboru sociálních věcí, Radana Dundálková, až zde. Z rukou uvedených představitelů města Zlína převzaly cenu „Zasloužilý senior", za nezištnou práci pro druhé, tři aktivní seniorky, a to paní Anna Ponížilová, paní Alena Lukešová a paní Věra Březíková.

Byli jsme velmi rádi, že naše pozvání na divadelní představení přijala Jana Pobořilová, dlouholetá vedoucí Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína a Alena Slováčková, bývalá vedoucí Zlínských klubů seniorů a my jsme jim mohli poděkovat za jejich práci nejen pro seniory.

Divadelní představení mělo velký úspěch, a už teď se těšíme zase za rok.

Zapsala: Soňa Moravcová

I senioři umí žít naplno

Po 2 letech se nám podařilo, díky uklidnění epidemiologické situace, vrátit se k tradici seniorského odpoledne.  Již 11. ročník proběhl v úterý 21. září a netradičně zde byly předány ceny Zasloužilý senior a Zlínský anděl za rok 2020. Všechny přítomné přivítal náměstek pana primátora Aleš Dufek, předsedkyně Komise sociální a pro zdravotně postižené RMZ Michaela Blahová a vedoucí Odboru sociálních věcí Radana Dundálková. Bylo oceněno 5 seniorů - paní Naděžda Čuříková, paní Jarmila Šustková, pan František Zuska, pan Josef Pšenka a pan Jan Trávníček, kterému byla cena předán z důvodu hospitalizace dodatečně v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Následně přišla všechny přítomné potěšit mluveným slovem herečka Městského divadla Helena Čermáková. Zlínského anděla obdržely dvě sociální pracovnice – paní Michaela Stýblová a paní Jana Vrubelová a dvě pracovnice v sociálních službách – paní Pavlína Slouková a paní Hana Božková. Celý program moderoval Martin Pášma. Na závěr vystoupil Karel Kahovec se skupinou George & Beatovens a Viktor Sodoma. Po ukončení koncertu proběhla autogramiáda, která ukázala, že oba uvedení pánové mají stále mnoho fanoušků a obdivovatelů.

IMG20210921154433_00

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)