Primátor Jiří Korec

Setkání primátora s občany proběhne osobně i online

publikováno: 20.9.2021

Zlín – Pravidelné online setkávání primátora města Zlína s občany bude mít své pokračování. Pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem se díky zlepšené epidemiologické situaci přesouvá z online prostředí i do osobní roviny.

Setkání se Zlíňany se uskuteční ve čtvrtek 23. 9. v 16 hodin v prostorách zlínského zámku. Pořad bude zároveň vysílán online prostřednictvím facebookové stránky zlin.eu. Dotazy lze posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou klást účastníci setkání osobně, dostane se na i na otázky vložené do komentářů pod online vysílání.

„Potěšilo mně, že první díly pořadu Na slovíčko měly pozitivní ohlas. Občané ocenili, že dostali odpovědi na otázky, které je zajímaly. Přímý kontakt se Zlíňany a získání zpětné vazby, je podle mně velmi důležité. Těším se, že se budeme moci konečně setkat osobně, avšak vždy za dodržení aktuálních hygienických opatření,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 1820


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)