Truck sraz Zlín nabídne velkou podívanou

Show kamionů se blíží. Přijede i Baťa

publikováno: 22.8.2019

Zlín – Ani letos nebudou obdivovatelé nablýskaných kamionů ochuzeni o velkolepou truck show. Ve dnech 23.–25. srpna se na Březůvkách uskuteční další ročník Truck Srazu Zlín, v rámci něhož do našeho města přijedou poutavě vyzdobené vozy z Česka i ze zahraničí. Jeden z nich potěší zejména Baťovce.

„Horkou novinkou mezi kamiony je truck slovenské firmy, který bude pro Zlíňáky určitě atraktivní. Společnost si na svůj vůz nechala namalovat motiv Tomáše Bati,“ prozradila za pořadatele Jana Malaníková.
Místem konání 14. ročníku Truck Srazu Zlín je areál Kapřín v Březůvkách, který se otevře v pátek 23. srpna v 17 hodin. Od 19:30 hodin budou vybrané trucky přistaveny k prohlídce v ulici Hradské ve Zlíně a o hodinu později se osvětlená kolona vozů vydá na „noční“ spanilou jízdu Zlínem. Trasa povede přes třídu T. Bati a ulice Díly IV,  Štefánikova a Osvoboditelů. V ní vozy odbočí na Kudlov a rozjedou se zpět do areálu v Březůvkách.
Druhá spanilá jízda a průjezd Zlínem je naplánován na hodinu před polednem v sobotu 24. srpna. Denní trasa povede z Březůvek na Provodov, přes Zelené údolí, Želechovice nad Dřevnicí, po Vizovické ulici a třídě T. Bati až do samotného centra Zlína. Po jeho průjezdu odbočí na ulici Březnické vlevo směrem na Bohuslavice.
V areálu na Březůvkách se v tentýž den od 10 hodin uskuteční doprovodný program pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na různé soutěže pro jednotlivce i týmy, hry pro nejmenší, ukázky RC modelů či soutěž o nejkrásnější truck. O hudební doprovod akce se postará country kapela Pěšáci a po setmění přijde na řadu světelná show. Celý den bude k dispozici bohatá nabídka občerstvení.
Obyvatelé Zlína nemusí jezdit vlastním autem, ale mohou využít kyvadlovou dopravu z Kudlova (konečná MHD č. 32) do Březůvek a zpět.
Podrobné informace včetně jízdních řádů a trasy spanilých jízd jsou k dispozici na webu www.truck-sraz-zlin.cz.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 792

Další fotografie

Jíizda trucků se blíží (autor: archiv pořadatel) Trucky projedou Zlínem (autor: archiv pořadatel) Trucky projedou Zlínem (autor: archiv pořadatel)

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)