Cyklisté z radnice. Foto: Jana Vybíralová.jpg

Soutěž Do práce na kole je za polovinou. Jak si vedou Zlíňané?

publikováno: 17.5.2017

Zlín - Motivační soutěž Do práce na kole 2017 je přibližně v polovině měsíce a týmy vyplňují ujeté, nebo jinak na vlastní pohon zvládnuté kilometry, ve svém profilu umístěném na www.dopracenakole.cz.

Město Zlín již čtvrtý rok zastupuje tým pod názvem Cyklisté z radnice. Členové týmů se sice obměňovali, ale vedení zůstává v rukou radnímu Josefu Novákovi (doprava a cyklodoprava). Od začátku zařazení Zlína do soutěže je v týmu i cyklokoordinátor Martin Habuda. 

V průběžné hodnocení k 15.5.2017 v kategorii Výkonnost jednotlivců za Zlín a Otrokovice jsou v čele neustále borci z Continental Barum Otrokovice. První místo si neustále drží soutěžící Mičuda, dále se umístil Marek Sýkora, Jan Kropáček. Lumír Adamík a Roman Chrastina. Na šestém místě David Vala z LAPP KABEL, Otrokovice. Sedmé místo v průběžném hodnocení vyjezdil Oskar Hesek z Continental Barum, Otrokovice. V První desítce boduje i jediná žena Ivana Kročilová  z Gemini oční kliniky, Zlín. Na deváté místo dosáhl Libor Svobodník z Městského úřadu Otrokovice a desítku nejlepších jednotlivců uzavírá Marián Sopko z Rozvodny Otrokovice 400kV E.ON a.s.

V soutěžní kategorii Pravidelnost se týmy na předních pozicích neustále mění. K 15. 5. 2017 v 14.30 hodin se zobrazovala v hodnocení následující tabulka:

1.  Fofry podél Moravy, potkáme se my a vy, Schneider Electric CZ, s.r.o. Otrokovice
2.  Létající motory, Raveo s.r.o. Otrokovice
3.  Radegast Brose CZ, spol. s r.o. Zlín
4.  Paintshop, Promens a.s. Zlín
5.  Membrány,Continental Barum s.r.o Otrokovice
6. R&D, Promens a.s. Zlín
7.  Veteráni, Continental Barum s.r.o Otrokovice
8.  ChChCh, Continental Barum s.r.o Otrokovice
9.  MAGOŘI, Město Otrokovice, Městský úřad Otrokovice Otrokovice
10.  Quality Team, Promens a.s. Zlín

Myslíte si, že do práce na kole jezdí jen sportovci nebo messengeři? Minimálně v květnu to neplatí! Nejvíc účastníků celostátní soutěže Do práce na kole 2017 pracuje v administrativě a v IT. Další příčky obsadili technici, manažeři a dělníci. Ale soutěží i 64 umělců a 38 filosofů. Kdo vyhraje alespoň sám nad sebou?

Nejvíce se nadřou soutěžící z Prahy. Jejich průměrná trasa měří9,8 km. V Moravskoslezském kraji a na Vysočině má průměrná trasa7,9 km. A nejblíže to mají z domu do práce v Jihočeském kraji. Tam účastníci ujedou průměrně5,2 kmna jednu jízdu.

Nejpilnější v kategorii Pravidelnost jsou soutěžící z Otrokovic.  Dále nejméně vynechávají účastníci z Kladna, Krnova (ten se zapojil letos poprvé) a Rychnova nad Kněžnou.

Pro soutěžící v motivační soutěži Do práce na kole za Zlín, Otrokovice a široké okolí je připraveno v květnu několik Akcí na triko. Závěrečné vyhlašování výsledků soutěže bude letos v Otrokovicích 6. června na náměstí 3. května. Program začne již v 16.30 hodin, vyhlašování je naplánováno po 17.00 hodině.

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 3279


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '18»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky