tiskové zprávy / aktuality

18Srp

2017

Rákosníček otevře dětem hřiště. Přijďte si užít celodenní akci pro děti

Zlín - Nové dětské Rákosníčkovo hřiště na Obecinách roste jako z vody. Už za pár dní si jej budou moci děti vyzkoušet a nejen to. V sobotu 26. srpna se také uskuteční jeho slavnostní otevření... celá zpráva »

17Srp

2017

Město si připomene okupaci

Zlín – Před 49 lety – 21. srpna 1968 – překročila vojska Varšavské smlouvy hranice Československa. celá zpráva »

17Srp

2017

Zlín čeká kamionová show

Zlín – Ve dnech 18. až 20. srpna se uskuteční dvanáctý ročník Truck Srazu Zlín. Hlavní program setkání nablýskaných kamionů se odehraje v areálu Kapřín v Březůvkách, ale úchvatná podívaná čeká i Zlín. celá zpráva »

17Srp

2017

POZOR! Hejtman vydal rozhodnutí o změně krizových opatření

Zlín - Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek vydal dnes 17. srpna Rozhodnutí č. 3 o změně krizových opatření. V rozhodnutí hejtman píše: celá zpráva »

16Srp

2017

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

ZLÍNSKÝ KRAJ – Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do včerejších 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. celá zpráva »

16Srp

2017

TV ZLÍN reportáže: Vstupenku do zoo můžete koupit z domova a levněji

Zlín - Novinku v nákupu vstupenek od července nabízí zlínská zoologická zahrada. Elektronickou vstupenku si mohou lidé zakoupit na internetu... celá zpráva »

16Srp

2017

Město čeká folklorní událost roku – Zlínské besedování 2017

Zlín – O víkendu 18.–20. srpna bude ve Zlíně živo. Do města se sjedou desítky tanečníků, muzikantů a zpěváků, kteří se představí v rámci mezinárodního folklorního festivalu Zlínské besedování. celá zpráva »

15Srp

2017

Dočasně zrušené přechody na ulici Štefánikova. Důvodem je výstavba budovy UTB

Zlín – Na ulici Štefánikova, v prostoru naproti ulici Školní a parku Komenského v centru města, jsou dočasně uzavřeny dva přechody pro chodce. Důvodem je výstavba... celá zpráva »

15Srp

2017

Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

Zlín – Hokejový klub Berani Aukro Zlín chce pořídit novou „TV kostku.“ A to s pomocí dotace od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) ve výši 5,4 milionu korun. Celkové náklady... celá zpráva »

15Srp

2017

Na náměstí Míru je dočasné omezení průchodu

Zlín - Lidé, kteří v těchto dnech procházejí náměstím Míru, musejí počítat s drobným omezením průchodu. Na policii a hasiče se obrátil majitel jednoho z domů s tím, že hrozí nebezpečí úrazu chodců... celá zpráva »

15Srp

2017

Pozor! Je vyhlášen zákaz obecného nakládání s povrchovými vodami

Zlín - Magistrát města Zlína vydal pro území města Zlína včetně jeho místních částí zákaz tzv. obecného nakládání s povrchovými vodami, tj. k odběru vody z řeky Dřevnice a jejích přítoků... celá zpráva »

15Srp

2017

V čase rychlostní zkoušky rally se bude jezdit na Jižní Svahy přes Prštné

Zlín - Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila systém náhradní dopravy na dobu uzavírky Gahurovy ulice ve Zlíně v pátek 25. srpna z důvodu... celá zpráva »

14Srp

2017

TV ZLÍN reportáže: Zlín se stal oficiálně filmovou obcí

Zlín - Město Zlín stále více láká filmaře do svých ulic a okolí. Nedávno zde vznikla filmová kancelář, která pomáhá usnadnit komunikaci mezi filmovými štáby a městem... celá zpráva »

14Srp

2017

TV ZLÍN reportáže - Barumku zpestří i akce Zlínská kola

Zlín - Nejen burácení závodních vozů, historických automobilů nebo nablýskaných „bugatek“ uvidí zástupy diváků na městské rychlostní zkoušce... celá zpráva »

11Srp

2017

Mimořádný chovatelský úspěch zlínské zoo

Zlín - Zlínská zoo v letošním roce dosáhla v chovu supů opravdu výjimečného úspěchu. Ze sedmi druhů chovaných supů zoo poprvé v historii v jednom roce úspěšně rozmnožila... celá zpráva »

10Srp

2017

AKTUÁLNĚ: Africký mor prasat. Kam je zakázáno vstupovat

Zlín – Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek vyhlásil od dnešního poledne zákaz vstupu do nezastavěných oblastí v zóně, kde se objevil africký mor prasat. Zákaz se týká... celá zpráva »

9Srp

2017

Zlínské filmové léto ještě zve na…

Zlín – Už jen čtyři poslední představení nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. K vidění budou od dneška do soboty 12. srpna v parku Komenského. celá zpráva »

8Srp

2017

Africký mor prasat: hejtman vyhlásil zákaz

Zlínský kraj – Ve středu 9. srpna začne platit zákaz vstupu a lovu na území infikovaném africkým morem prasat. Zákaz se týká lesů, polí, polních cest. celá zpráva »

8Srp

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - cyklojízda se i tentokrát podařila na jedničku

Zlín zažil další cyklojízdu městem. A i tentokrát tato sportovní akce přilákala stovky zájemců. Čekala na ně... celá zpráva »

8Srp

2017

Horké počasí způsobilo i více infarktů

Zlín - Kardiologické oddělení Krajské nemocnice T. Bati ošetřilo v minulém týdnu 12 pacientů s infarktem myokardu, z toho pět lidí v průběhu... celá zpráva »

8Srp

2017

Navrhujte nositele Ceny města Zlína za rok 2017

Zlín - Až do 31. prosince letošního roku lze posílat nominace na udělení Ceny města Zlína za rok 2017. Své návrhy mohou zájemci posílat... celá zpráva »

7Srp

2017

Pošta ve Štípě omezí ve středu 9. srpna provoz

Zlín – Pobočka pošty ve zlínské části Štípa bude mít ve středu devátého srpna omezený provoz. Takovou zprávu adresovali zástupci České pošty zlínskému magistrátu... celá zpráva »

7Srp

2017

Na pilota Milana Váňu, rodáka z Jaroslavic, v Bratislavě nezapomněli

Zlín - Bude tomu brzy šedesát let, kdy došlo u bratislavského letiště k tragické letecké havárii. Událost nyní nově připomíná pamětní deska. Stopy jednoho z aktérů neštěstí vedou i do Zlína... celá zpráva »

7Srp

2017

Večerní cyklojízda se vydařila. FOTOGALERIE

Zlín – Téměř tři stovky vyznavačů kol vyrazilo na páteční cyklojízdu. Společně si vychutnali projížďku večerním Zlínem i doprovodný program na náměstí Míru včetně ohňové show. celá zpráva »

4Srp

2017

Ve Zlínském kraji se instalují elektrické ohradníky na zabránění migrace divokých prasat

Zlínský kraj - Dnes ráno začala v lokalitě Zlín - Vršava instalace elektrických ohradníků, které mají zamezit migraci divokých prasat z ohniska nákazy... celá zpráva »

3Srp

2017

Svatomartinské hody. Novinka mezi akcemi města

Zlín – Program na náměstí Míru rozšíří další atraktivní akce: Svatomartinské hody. Jejich první ročník by se měl uskutečnit už letos a to v očekávaném termínu... celá zpráva »

3Srp

2017

Cyklojízda večerním Zlínem. Už dnes!

Zlín - Vydejte se s námi na společnou projížďku na kolech do širokých ulic večerního Zlína po trase dlouhé přibližně 18 km. Start i cíl jsou na náměstí Míru... celá zpráva »

2Srp

2017

Africký mor prasat. Co je nejdůležitější?

Zlín - Zákaz vstupu do vymezených extravilánů katastrů (nezastavěných částí) zasažených obcí s domácími zvířaty. To je hlavní a nejdůležitější bod... celá zpráva »

2Srp

2017

Zlínské filmové léto jde do finiše. Kde a co se bude promítat?

Zlín – Seriál letních kin jde do finiše. Od pátku 4. do soboty 12. srpna nabídne Zlínské filmové léto divákům hned osm filmů. Představení začnou vždy v 21:30. celá zpráva »

2Srp

2017

Jaký je nejčtenější článek městského webu? A nejsledovanější reportáž?

Zlín – Víte, jaká je letos nejčtenější aktualita zveřejněná na webu www.zlin.eu? Jde o informace k zatopení cyklostezky v Malenovicích, kterou radnice vydala 28. dubna. A „kliklo“ na ni... celá zpráva »

2Srp

2017

Rehabilitační bazén se otevírá veřejnosti

Zlín - Rehabilitační bazén v prostorách Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně nově nabízí plavání pro veřejnost. Zájemci tak budou moci... celá zpráva »

1Srp

2017

Pijte hodně vody a omezte pohyb na slunci, vzkazuje lékař

Zlín – Teplotu až 39 stupňů celsia předpovídají na dnešní den meteorologové. Výraznější ochlazení nepřijde ani v příštích dnech. Lékař... celá zpráva »

1Srp

2017

Úhel pohledu. Výstava na radnici

Zlín – Úhel pohledu, tak se nazývá výstava fotografií, kterou bude možné shlédnout od 14. srpna do 17. září v přízemí radnice na náměstí Míru. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '17»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky