tiskové zprávy / aktuality

28Čer

2017

Do Zlína dorazí americká dechovka

Zlín – V rámci svého evropského turné zahraje ve Zlíně americký dechový orchestr Mississippi River Band. celá zpráva »

28Čer

2017

Soutěž Rozkvetlé město 2017. Příjem přihlášek končí tento pátek

Zlín – Do pátku 30. června mohou obyvatelé Zlína přihlašovat své okrasné zahrady a květinami vyzdobené balkony do soutěže Rozkvetlé město 2017. celá zpráva »

27Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Nová hřiště pro děti

Zlín - Nová a nová dětská hřiště a sportoviště otevírá veřejnosti město Zlín. Oblíbené tradiční areály se rekonstruují, nové každým rokem přibývají... celá zpráva »

27Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Otevření zážitkové zahrady

Zlín - To, že končí školní rok a začínají prázdniny, pocítí i děti ve zlínském rehabilitačním stacionáři. V rámci tradičního dne otevřených dveří zde malí klienti převzali... celá zpráva »

27Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Parkování zaplatíte už i platební kartou

Zlín - Ve Zlíně dojde během června k výměně všech městských parkovacích automatů. Celkem 18 přístrojů nahradí nové moderní stroje, ve kterých bude možné platit i bezkontaktní platební kartou... celá zpráva »

27Čer

2017

Zlín uctí památku obětí komunismu

Zlín – Dnešní den, 27. červen, je v České republice zařazen do skupiny významných dnů a označován jako Den památky obětí komunistického režimu. celá zpráva »

26Čer

2017

Pozvánka: Koloběh pro Afriku aneb hurá na prázdniny.

Zlín - Koloběh pro Afriku aneb hurá na prázdniny. To je název charitativní akce, kterou v pátek 29. června pořádá město Zlín. Od 14 do 17 hodin se tak mohou děti u zámku v sadu Svobody těšit na zajímavý program... celá zpráva »

26Čer

2017

V Domově pro seniory Lukov se slavilo

Zlín – V jídelně Domova pro seniory Lukov se letos konala již druhá společná oslava narozenin. celá zpráva »

26Čer

2017

Festival outdoorových filmů doprovodí fotografická soutěž

Zlín - Mezinárodní festival outdoorových filmů se kvapem blíží. Jednou z doprovodných akcí je i tradiční fotosoutěž. Tu vyhlásila zlínská radnice i letos... celá zpráva »

23Čer

2017

Nové jízdní řády MHD přidají cestujícím ročně 83 tisíc kilometrů

Zlín - Nové jízdní řády budou platit v síti MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice v tradičním změnovém termínu od 1. července. Přinášejí cestujícím několik zlepšení. celá zpráva »

23Čer

2017

Jaroslavice. Plánuje se hřiště, Drahy musí ještě počkat

Zlín – Více než sedm milionů korun si vyžádala rekonstrukce silnice a úprava potoka v úseku Jaroslavice – Boněcko. Projekt byl rozdělen... celá zpráva »

22Čer

2017

Zastupitelstvo má dva nové členy

Zlín – Složení Zastupitelstva města Zlína doznalo dvou změn. Na mandát rezignovali Ondřej Albrecht a Zdeněk Hábl, oba byli zvoleni... celá zpráva »

22Čer

2017

Hazard. Město zvýší počet míst, kde bude zakázán

Zlín – Město Zlín připravuje novou obecně závaznou vyhlášku o podmínkách provozování některých druhů hazardních her na svém území. Ve srovnání se současnou vyhláškou... celá zpráva »

21Čer

2017

Řidiči pozor! V Bohuslavicích u Zlína se bude rekonstruovat křižovatka

Zlín - Ředitelství silnic Zlínského kraje zahájí od 4. července rekonstrukci křižovatky silnic II/490, II/497 a III/4972 v Bohuslavicích u Zlína. Součástí stavby bude... celá zpráva »

21Čer

2017

TŘETÍ PROSTOR. Otevřená výzva pro výtvarníky a architekty

Zlín - Město Zlín vyhlašuje otevřenou výzvu pro výtvarné umělce a architekty do projektu TŘETÍ PROSTOR, do které je možné se přihlásit do 31. srpna. celá zpráva »

20Čer

2017

Trasa je uklizená. Díky turistům

Zlín – Zelená turistická trasa od Svaté vody do Malenovic k MHD u ZPS je uklizená. Postarali se o to členové zlínského odboru Klubu českých turistů. celá zpráva »

19Čer

2017

Otevření zážitkové zahrady v Rehabilitačním stacionáři

Zlín - V pátek 23. června ve 14 hodin se koná slavnostní otevření zážitkové zahrady v areálu zdravotnického zařízení Rehabilitační stacionář Zlín. Investorem... celá zpráva »

19Čer

2017

TV ZLÍN reportáže: Léto ve Zlíně zpestří kino pod širým nebem

Zlín - Zlín se připojil k městům, která přes léto pořádají letní kina. Místní se tak během festivalu Zlínské léto mohou těšit hned na deset filmů z domácí i zahraniční ... celá zpráva »

16Čer

2017

I senioři umí žít naplno! Odpoledne s Josefem Lauferem

Zlín – Program pro dříve narozené, I senioři umí žít naplno, má za sebou už osmý ročník. Jako hlavní host vystoupil na náměstí Míru zpěvák a herec Josef Laufer. celá zpráva »

15Čer

2017

Kolotoč, lanová průlezka s lezeckou stěnou. Přibývají nová hřiště

Zlín - Děti ve Zlíně se mohou před začátkem letních prázdnin těšit na nová hřiště. Po kompletní rekonstrukci je nově otevřeno hřiště na ulici... celá zpráva »

15Čer

2017

Generálním manažerem hokejového Zlína bude Martin Hosták

Zlín – Novým generálním manažerem extraligových hokejistů Zlína bude Martin Hosták. Bývalý reprezentant a spolukomentátor... celá zpráva »

14Čer

2017

Cena města Zlína. Jaké jsou novinky?

Zlín - Od 1. června 2017 platí novela Statutu Ceny města Zlína, která je zveřejněná na adrese... celá zpráva »

14Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Den otevřených dveří v DSZO

Zlín - V sobotu 10. června, tak jako každoročně, otevřel široké veřejnosti své brány areál vozového depa Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice. Také letos... celá zpráva »

14Čer

2017

Zlínské filmové léto začíná. Vezměte partnery a partnerky a užívejte, vzkazuje primátor

Zlín – Začíná první ročník Zlínského filmového léta! Úvodní představení se uskuteční v pátek 16. června v Malenovicích, na zahradě místní hasičské zbrojnice se bude promítat... celá zpráva »

13Čer

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - cyklomaratonu na náměstí nechybělo nic. Možná jen trochu chládek

Prostor před zlínskou radnicí byl opět plný sportovců. Tradiční cyklomaraton Vydržíš co primátor!... celá zpráva »

13Čer

2017

Putovní pohár si odvezli hasiči z Jaroslavic

Zlín - XVIII. ročník hasičské soutěže o Putovní pohár primátora města Zlína ovládlo družstvo z místní části Jaroslavice. Klání na výborně připraveném cvičišti... celá zpráva »

13Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - MP Zlín oslavila výročí dnem pro celou rodinu

Zlín - Městská policie Zlín slaví letos v červnu 25 let od založení. Své čtvrtstoleté narozeniny oslavila uspořádáním Dne pro celou rodinu... celá zpráva »

12Čer

2017

Benefiční koncert pro Handicap. Už ve čtvrtek

Zlín – Ve čtvrtek 15. června se uskuteční v Kongresovém centru Benefiční koncert pro Handicap Zlín, který v letošním roce slaví 25 let své existence. celá zpráva »

12Čer

2017

Euroklíč pomůže potřebným lidem už i ve Zlíně

Zlín - Držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P, diabetici, stomici, onkologičtí pacienti, lidé trpící roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou... celá zpráva »

9Čer

2017

Město zažije velkou výměnu parkovacích automatů

Zlín - Všech 18 parkovacích automatů bude ve Zlíně od 26. do 30. června vyměněno. V průběhu instalace nových parkovacích automatů může dojít k omezení. celá zpráva »

9Čer

2017

Zlínem projela etapa charitativního projektu „Na kole dětem“

Zlín -116 kilometrů z Frýdku-Místku až do Zlína. Tak vypadala osmá etapa charitativní cyklotour „Na kole dětem“, která včera odpoledne dorazila do Zlína... celá zpráva »

9Čer

2017

Soutěž „Do práce na kole“ už zná vítěze

Zlín - Již počtvrté se společně zapojili soutěžící z měst Zlín a Otrokovice do motivační kampaně „Do práce na kole 2017“. Hlavním organizátor projektu... celá zpráva »

8Čer

2017

Kolegium ředitelů městských policií povede i nadále Milan Kladníček

Zlín – Milan Kladníček zůstává i pro další funkční období předsedou Kolegia ředitelů městských policii statutárních měst a Hlavního města Prahy. celá zpráva »

7Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Zahájení koupací sezóny

Zlín - Koupaliště po celé republice zahajují svou novou sezónu. My jsme s naší kamerou navštívili ta zlínská, která své brány pro veřejnost otevřela 1. června... celá zpráva »

7Čer

2017

TV ZLÍN reportáže - Ohlédnutí za filmovým festivalem

Zlín - Zlínský filmový festival pokořil hranici loňské návštěvnosti. Letos na akci která trvala 8 dní zavítalo přes 125 tisíc diváků. Ti mohli zhlédnout více jak 300 snímků... celá zpráva »

7Čer

2017

Dobrovolní hasiči se utkají o pohár primátora

Zlín – Už po osmnácté budou dobrovolní hasiči z jednotek zřizovaných městem soutěžit O putovní pohár primátora města Zlína. Klání se uskuteční... celá zpráva »

6Čer

2017

Foťte dopady dopravy na klima ve městě a vyhrajte

Zlín - Pro příznivce fotografování připravila zlínská radnice další fotografickou soutěž. Téma tentokrát zní: Moje město – moje klima. Fotosoutěž se koná v rámci projektu... celá zpráva »

6Čer

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - půlmaraton podruhé a zase na jedničku!

Už podruhé okusil Zlín atmosféru festivalového půl maratonu, do kterého se letos přihlásilo přes 1130 běžců nejrůznějších výkonnostních skupin... celá zpráva »

5Čer

2017

Při návštěvě Zlína se prof. Jiří Drahoš setkal s primátorem

Zlín - Fyzikální chemik, bývalý předseda Akademie věd ČR a především aktuální kandidát na výkon funkce prezidenta. To je ve stručnosti Jiří Drahoš, který v úvodu tohoto týdne zavítal do Zlína... celá zpráva »

5Čer

2017

Ve Štípě se otevře nová knihovna, děti se mohou registrovat zdarma

Zlín - Knihovna ve Štípě, která do poloviny května fungovala v nevyhovujících prostorách vedle mateřské školky, se přestěhovala do víceúčelového objektu vybudovaného městem Zlínem... celá zpráva »

5Čer

2017

Máte rádi letní kina? Vyberte si svůj film ve Zlíně

Zlín – Všechno nebo nic, Masaryk, Zootropolis: město zvířat a spoustu dalších titulů nabídne premiérový ročník Zlínského filmového léta. Letní kina pod noční oblohou... celá zpráva »

5Čer

2017

Stavební úřad požaduje zásah na budovách přiléhajících k bývalému okresnímu soudu

Zlín – Stavební úřad magistrátu vyzval majitele „kiosků,“ dvou menších budov přiléhajících k objektu bývalého okresního soudu ve Zlíně, k provedení... celá zpráva »

1Čer

2017

Letní investice ve školách. Je jich hodně

Zlín – Desítky milionů korun se proinvestují během letních prázdnin ve školských zařízeních v majetku města. Dvouměsíční pauzu ve vyučování... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '17»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky