tiskové zprávy / aktuality

24Bře

2017

Podél tř. T. Bati roste další stezka pro chodce a cyklisty

Zlín – Mezi ulicemi Lorencova a Podvesná XVII, podél tř. T. Bati, se buduje nová stezka pro pěší a cyklisty. Úsek je dlouhý téměř půldruhého kilometru... celá zpráva »

24Bře

2017

Zlínský kraj a Zlín se představují turistům z Východních Čech

Zlín, Pardubice - Turisté a cestovatelé z Pardubického kraje se budou moci o víkendu seznámit s lákadly a zajímavostmi Zlínského kraje i samotného města Zlína... celá zpráva »

24Bře

2017

Magazín Zlín obnovuje rubriku jubilantů

Zlín – Po několika měsících se opět na stránkách Magazínu Zlín objeví rubrika Jubilanti. celá zpráva »

23Bře

2017

Zelené plachtové stánky si zájemci rychle rozebrali

Zlín – Prodáno. Všech 65 původních zelených plachtových stánků, které byly v posledních letech neodmyslitelnou součástí jarmarků na náměstí Míru, si rozebrali zájemci. celá zpráva »

23Bře

2017

Dobrovolníci se pustí do úklidu cyklostezky Zlín - Otrokovice

Zlín - Jaro je mimo jiné také obdobím velkého úklidu. V celé zemi se organizuje spousta dobrovolných úklidových akcí. Výjimkou není ani město Zlín... celá zpráva »

23Bře

2017

Pošta plánuje odstávku a na jeden den zavře

Zlín - Pokud patříte k lidem, kteří využívají poštovní služby i v neděli, měli byste si do kalendáře zaznamenat datum 26. března. Právě v tuto neděli bude zlínská hlavní pošta mimořádně uzavřena. celá zpráva »

22Bře

2017

Hejtman Jiří Čunek: Situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy

„Jsem přesvědčen, že situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy, ale spolupráce mezi akcionáři.“ Tohle je jedno ze sdělení v dopisu, který zaslal hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek zlínskému primátorovi... celá zpráva »

22Bře

2017

Hejtman Jiří Čunek: Situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy

„Jsem přesvědčen, že situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy, ale spolupráce mezi akcionáři.“ Tohle je jedno ze sdělení v dopisu, který zaslal hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek zlínskému primátorovi... celá zpráva »

21Bře

2017

Začíná soutěž Rozkvetlé město 2017

Zlín – Město Zlín vyhlašuje další ročník soutěže Rozkvetlé město. Do její jarní části s názvem Jaro v zahradě se může přihlásit každý obyvatel města, který pečuje o květinovou výzdobu své předzahrádky, okna či balkónu. celá zpráva »

21Bře

2017

Zlín Film Festival oslaví Astrid Lindgrenovou

Zlín – Hlavními tématy letošního Zlín Film Festivalu bude oslava 20. výročí Salonu filmových klapek, kinematografie Švýcarska a Švédska a také 110. výročí narození významné autorky Astrid Lindgrenové. celá zpráva »

20Bře

2017

Voda ve Zlíně. Nový informační banner města pro občany i starosty

Zlín – Město Zlín spustilo na svých webových stránkách www.zlin.eu nový informační banner s názvem Voda ve Zlíně, věnovaný problematice vody a vodárenství na Zlínsku. celá zpráva »

20Bře

2017

Firma Baťa chce testovat obuv ve Zlíně

Zlín - Společnost Baťa zvažuje testování obuvi ve Zlíně, konkrétně v Centru polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati, které... celá zpráva »

17Bře

2017

Začne jarní deratizace města

Zlín - V průběhu měsíců března a dubna bude ve městě Zlíně a jeho příměstských částech prováděna jarní část deratizace zaměřená na hubení potkanů. Zahájení je plánováno... celá zpráva »

16Bře

2017

TV ZLÍN reportáže: Život je dar. Povedl se letos?

Téměř 2000 lidí podpořilo třetí ročník charitativního projektu Život je dar, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům. Akce, která proběhla... celá zpráva »

15Bře

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - Jak je to s nemorálními zisky z našich peněz za vodu

Kolem vodárenství na Zlínsku to v posledních týdnech vře. Trochu klidu a spoustu důležitých informací městům a obcím přineslo... celá zpráva »

15Bře

2017

Je nutné středem Zlína kopat tunel? Poslechněte si

Zlín – Doprava ve všech pádech a souvislostech byla tématem dalšího pořadu Co vy na to? zlínského studia Českého rozhlasu Brno. Je nutné skutečně kopat středem Zlína tunel? celá zpráva »

15Bře

2017

Smutné výročí. 15. března obsadili Zlín vojáci Wehrmachtu

Zlín - 15. března 1939 se obyvatelům Zlína naskytl prapodivný pohled. Po leteckém průzkumu se začala ve Zlíně usazovat posádka německé armády... celá zpráva »

15Bře

2017

Bude hattrick? Sledge hokejisté jsou blízko

Zlín – Jediná výhra dělí sledge hokejisty SHK Lapp Zlín o mistrovského hattricku. V prvním finálovém duelu na ledě pardubických Mustangů vyhráli 3:1, druhou potřebnou výhru... celá zpráva »

14Bře

2017

Technické služby zahajují bloková čistění

Zlín - Čisté ulice a snížení prašnosti, to jsou hlavní úkoly Technických služeb při tzv. blokovém čištění města. Zametací stroje tak už 4. dubna zamíří do ulic... celá zpráva »

14Bře

2017

Kolo Zlín. Nová značka s použitím motivu řetězu

Zlín – Město Zlín představilo novou značku Kolo Zlín, která by měla nově označovat služby pro cyklisty. Hlavním motivem je grafické ztvárnění cyklistického řetězu... celá zpráva »

13Bře

2017

Město zve podnikatele i veřejnost k diskusi o dopravě.

Zlín - Koncem ledna zastupitelstvo schválilo novou dopravní koncepci města - Generel dopravy pro město Zlín. Tento dokument významnou měrou ovlivní všechny obyvatele... celá zpráva »

10Bře

2017

Součástí Dne Země je i fotosoutěž na téma Voda v krajině

Zlín - S blížícím se jarem se začínají plánovat také oblíbené jarní akce. Mezi ty nejznámější patří i tradiční Den Země. Ten se letos ve Zlíně uskuteční 20. dubna... celá zpráva »

10Bře

2017

Zlín a region se na veletrhu představují cyklistům

Zlín - Infotour a cykloturistika. To je název největšího veletrhu cestovního ruchu na území Pardubického a Královéhradeckého kraje. Veletrh svým zaměřením cílí především na cykloturisty... celá zpráva »

10Bře

2017

Město hledá čtyři ředitele/ředitelky školek

Zlín – Hned čtyři ředitele či ředitelky mateřských škol hledá město Zlín. Jde o MŠ na ulicích Česká, Lázeňská, Santražiny a na tř. Svobody. Předpokládaný nástup je... celá zpráva »

8Bře

2017

Technické služby se o své zaměstnance starají. Připojíte se?

Zlín - Atraktivní mzda, zázemí stabilní firmy a také možnost vzdělávání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců - to je jen část výhod, které poskytují Technické služby Zlín... celá zpráva »

8Bře

2017

Teplo Zlín opět snižuje cenu

Zlín - Podruhé v krátké době dochází ke snížení cen tepelné energie v distribuční síti společnosti Teplo Zlín. Po zlevnění předběžné ceny tepla... celá zpráva »

7Bře

2017

Marek, Král, Hrachový…Sedmnáct. Kniha o lidech na Zlínsku tvořících a žijících

Zlín - Sedmnáct rozhovorů s lidmi na Zlínsku tvořícími a žijícími, s osobnostmi, které mají nepopiratelný vliv na kulturní scénu i region jako takový. Čtenáři je naleznou... celá zpráva »

6Bře

2017

Je to tady! Zlín vyhrál Rákosníčkovo hřiště

Zlín – Měsíční hlasování Zlíňanů v soutěži o Rákosníčkovo hřiště bylo úspěšné. Zlín se stal jedním z deseti měst, ve kterém vyhlašovatel soutěže – společnost Lidl – letos vybuduje Rákosníčkovo hřiště. celá zpráva »

3Bře

2017

Život je dar. Třetí úspěch

Zlín – Víc než 1 800 lidí podpořilo třetí ročník charitativního projektu Život je dar, jehož cílem je podpora onkologicky nemocných pacientů. Akce se uskutečnila... celá zpráva »

3Bře

2017

TV ZLÍN reportáže: Obnova Památníku Tomáše Bati pokračuje

Obyvatelé Zlína se zakrátko dočkají nové podoby jedné z nejdůležitějších městských památek. Práce na komplexní obnově Památníku Tomáše Bati... celá zpráva »

3Bře

2017

Charita Zlín vylepšila pracovnicím pečovatelské služby zázemí

Zlín - Pracovnice pečovatelské služby Charity Zlín se mohou těšit z vylepšeného zázemí. Po dokončené modernizaci tak došlo i ke slavnostnímu otevření. celá zpráva »

2Bře

2017

AKTUALIZOVÁNO: Cena vody. Dokáže ji Zlín ovlivnit?

Zlín – Bude možné snížit cenu vody ve Zlíně? Rozhodnout o tom můžou třeba nadcházející jednání, která povede město Zlín... celá zpráva »

2Bře

2017

Zlín si připomene narození TGM a J. A. Bati

Zlín - Město Zlín si tichou vzpomínkou připomene 167. výročí narození Tomáše Garigue Masaryka, prvního československého prezidenta... celá zpráva »

1Bře

2017

Hrozba s vypínáním elektřiny zabírá

Zlín – Zabrala hrozba primátora s vypínáním elektřiny? Ze statistik týkajících se porodnosti ve Zlíně tak lze usuzovat. Počty narozených dětí... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«březen '17»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky