tiskové zprávy / aktuality

19Čvc

2018

Šampionát cyklistů proběhl ve Zlíně na výbornou!

Zlín - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice do 23 let a juniorů přilákalo do České republiky naděje evropského kontinentu. Šampionát vyvrcholil o víkendu 14. a 15. července hromadnými závody na náročném okruhu v okolí Zlína... celá zpráva »

18Čvc

2018

V Malenovicích otevřela největší Billa na Moravě

Zlín – Po několikaměsíční přestávce funguje v nákupním středisku Centro Zlín opět supermarket. celá zpráva »

18Čvc

2018

Prštenští zvou na slavnosti piva

Zlín – Hasiči z místní části Prštné pořádají 8. ročník Prštenských slavností piva. celá zpráva »

17Čvc

2018

Letní „bijáky“ míří do parku Komenského

Zlín – Zlínské filmové léto pokračuje. V nadcházejících dnech se promítání přesune do oblíbeného parku Komenského v centru města. celá zpráva »

17Čvc

2018

Hospodaření BD Podlesí. Nezávislá auditorka má pochybnosti

Zlín – Účetní závěrka Bytového družstva Podlesí (BDP) za rok 2017 obsahuje pochybnosti nezávislé auditorky u částky 41 949 000 korun. celá zpráva »

17Čvc

2018

Soutěžte s VaKem o vak a mnoho dalších cen ….

Zlín - Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. vyhlašuje velkou prázdninovou soutěž. Úkolem dětí, které se budou chtít soutěže zúčastnit, je vytvoření... celá zpráva »

16Čvc

2018

„Prezidentský vlak.“ Na zlínském nádraží je k vidění rarita

Zlín – Na vlakové nádraží ve Zlíně přijel speciální „Prezidentský vlak.“ Je složen ze železničních vozů, které v různých etapách sloužily československým prezidentům. Prohlédnout si jej je možné... celá zpráva »

16Čvc

2018

Návštěvu radnice můžete spojit s prohlídkou výstavy

Zlín - Výstavu děl z fotografické soutěže na téma Voda v krajině, si mohou přes letní prázdniny prohlédnout lidé, kteří míří vyřizovat své záležitosti na zlínský magistrát,... celá zpráva »

16Čvc

2018

Městská doprava zůstala funkční i během cyklistických závodů

Zlín - Systém přetrasování linek, který připravili pracovníci Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice, zajistil ve Zlíně o víkendu14. a15. července fungování městské dopravy i v době uzavření jedné z nejvytíženějších zastávek – Školní... celá zpráva »

16Čvc

2018

Město pronajme řidičům garáže

Zlín - Motoristé pozor. Statutární město Zlín nabízí k pronájmu garáže a krytá parkovací stání. V nabídce jsou přibližně tři desítky míst. Konkrétně si motoristé... celá zpráva »

13Čvc

2018

Zlín nabídne náročný okruh pro vrchaře

Zlín - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice juniorů a U23 vyvrcholí o víkendu 14. a 15. července hromadným závodem na náročném okruhu v okolí Zlína, zatímco časovky jednotlivců... celá zpráva »

13Čvc

2018

AKTUALIZOVÁNO: ME v silniční cyklistice: o uzavírkách bude město informovat i rozhlasem

Zlín – V souvislosti s víkendovým Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let bude město Zlín informovat o dopravních omezeních a uzavírkách i prostřednictvím... celá zpráva »

12Čvc

2018

Náměstí Míru. Soutěž na jeho proměnu začala

Zlín – Město Zlín vyhlásilo veřejnou architektonickou soutěž na proměnu náměstí Míru a jeho okolí. Z ní by měl vzejít návrh, podle kterého bude nejrušnější prostor v centru krajského města modernizován. celá zpráva »

12Čvc

2018

Zlín uctí památku Tomáše Bati

Zlín – Spolupracovníci! Padl náš první spolupracovník. Dnes o 6. hodině ranní startoval chef závodů na obchodní cestu do Švýcar. celá zpráva »

12Čvc

2018

Pozvánka: Večerní vycházka za zvířecími obyvateli města (Pátek zrušen, neděle platná)

AKTUALIZOVÁNO: Z důvodů nemoci přednášejícího páteční termín zrušen. Neděle je stále v platnosti...celá zpráva »

11Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: Louky slavily 110 let místních hasičů

Louky - Sbor dobrovolných hasičů ze Zlínské části Louky oslavil v sobotu 7. července úctyhodných 110 let od svého založení... celá zpráva »

11Čvc

2018

52 milionů korun přebytek. Město vykázalo jeden z nejlepších hospodářských výsledků

Zlín – Přebytkem ve výši 52 milionů korun skončilo v roce 2017 hospodaření města Zlína. Jde o jeden z nejlepších výsledků hospodaření za poslední roky. celá zpráva »

11Čvc

2018

Řidiči! Pozor na víkendové dopravní omezení v Jaroslavicích, Kudlově, Lesní čvrti a Štefánikově ulici

Zlín - V souvislosti s konáním Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let, Magistrát města Zlína opětovně upozorňuje na krátkodobá víkendová dopravní omezení a uzavírky... celá zpráva »

10Čvc

2018

Na bezpečnost ME v silniční cyklistice budou dohlížet také strážníci městské policie

Zlín - V sobotu 14. a v neděli 15. července 2018 bude Zlín hostit mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategoriích... celá zpráva »

9Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: Novinky v přípravě rekonstrukce křižovatky ulic Mostní a Březnické

Zlín se připravuje na realizaci důležité dopravní investice: Rekonstrukci křižovatky rušných ulic Mostní a Březnické. Dobrou zprávou je, že městu se podařilo dojednat ... celá zpráva »

9Čvc

2018

Cyklisté hodnotili přívětivost měst. Zlín skončil pátý

Zlín - Které město je pro cyklisty nejpříjemnější? Podle osmnácti set zapojených účastníků kampaně Do práce na kole jsou to pro rok 2018 Otrokovice... celá zpráva »

9Čvc

2018

Mistrovství Evropy je přehlídkou hvězd budoucnosti

Zlín - Mistrovství Evropy juniorů a U23 se po pěti letech vrací do České republiky. V roce 2013 se kontinentální šampionát konal v Brně, Frýdku-Místku a Olomouci. Úspěšní závodníci... celá zpráva »

9Čvc

2018

Parkovací místa. Nová, rekonstruovaná či legalizovaná

Zlín – Nová, rekonstruovaná či legalizovaná. Velkými změnami prochází letos mnoho parkovišť ve Zlíně. Radnice proinvestuje desítky milionů korun. celá zpráva »

4Čvc

2018

V létě chybí krev, pomozte a darujte ji

Zlín - Během prázdnin každoročně ubývá dárců krve a tudíž i množství této nenahraditelné tekutiny ve zdravotnických zařízeních. Ve Zlínském kraji bývá situace nejhorší v Krajské nemocnici... celá zpráva »

4Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: Zlín a Otrokovice zlevní školákům jízdné v MHD

Zlín - Žáci základních škol ve Zlíně a Otrokovicích mohou od příštího školního roku hodně ušetřit. Zdejší dopravní společnost jim nabídne takzvaný juniorpas... celá zpráva »

4Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: O prázdninách se svezete i historickým vozem MHD

Zlín - V prázdninových měsících si obyvatelé Zlína opět budou moci užít retro-jízdu starým trolejbusem. Pečlivě vyspravená a naleštěná T-devítka vyrazí do městského... celá zpráva »

4Čvc

2018

Videonovinky ze zoologické zahrady

Vítejte u druhých letošních videonovinek! Představíme Vám proměněné amazonské expozice pojmenované Guayanas a dva mimořádně cenné chovatelské úspěchy. celá zpráva »

4Čvc

2018

Věřím, že snaha vrátit film do Zlína má naprosto reálné důvody a šance, říká Dan Svátek

Zlín - Film s názvem Úsměvy smutných mužů, který se částečně natáčel ve Zlíně v září loňského roku, vstupuje do kin. celá zpráva »

4Čvc

2018

Hasiči z Louk oslaví významné výročí

Louky - Úctyhodných 110 let od založení sboru dobrovolných hasičů oslaví letos hasiči ze zlínské části Louky. K oslavám, které se uskuteční... celá zpráva »

3Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: Letní změny jízdních řádů DSZO

Zlín - Během letních měsíců mění jízdní řády většina provozovatelů hromadné dopravy, ať už v jednotlivých městech a nebo na trasách dálkových spojů... celá zpráva »

3Čvc

2018

Řidiči a chodci, pozor na letní výluky a uzavírky ve městě

Zlín - S příchodem letních měsíců a dovolených se řada organizací pustila do nutných úprav a rekonstrukcí svých zařízení. Kvůli opravám kanalizace, teplovodu či železniční tratě... celá zpráva »

3Čvc

2018

58 milionů korun. Ve školách a školkách bude přes léto živo

Zlín – Rekonstrukce rozvodů vody a topení, zateplení střechy, modernizace hřišť či výměna hromosvodů. Ve školních zařízeních v majetku města Zlína... celá zpráva »

3Čvc

2018

Vzkaz ze zoo

Milí fanoušci, děkujeme za všechny Vaše zprávy k slůněti, moc si vážíme Vaší podpory a povzbuzení!

celá zpráva »

2Čvc

2018

TV ZLÍN reportáže: Památník T. Bati bude mít i vlastní prezentaci

Zlín - Ve Zlíně v současné době vrcholí práce na obnově památníku Tomáše Bati. Cílem je vrátit jej do jeho slavné podoby v 30. letech minulého století... celá zpráva »

2Čvc

2018

Smutná zpráva ze zoo

Zlín - Samice slona afrického Zola krátce po půlnoci 1. července porodila. Porod proběhl bez problémů, slůně se však narodilo mrtvé. U prvorodiček to bohužel... celá zpráva »

2Čvc

2018

Trolejbusem až k ZOO Lešná? Realizace projektu se blíží

Zlín - Již loni v srpnu Dopravní společnost Zlín – Otrokovice předběžně informovala o záměru na pořízení sedmi nových bateriových trolejbusů a jejich nasazení na linku 4, která by byla prodloužena až k ZOO Lešná... celá zpráva »

2Čvc

2018

Na dobu cyklistického závodu jsou připraveny výlukové trasy MHD

Zlín - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice do 23 let si o víkendu 14. – 15. července 2018 vyžádá na území města Zlína rozsáhlé uzavírky, které se výrazným způsobem dotknou... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '18»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky