tiskové zprávy / aktuality

22Čer

2018

Město vyhlašuje outdoorovou fotosoutěž

Zlín – I letošnímu ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve Zlíně 2018 předchází fotosoutěž. celá zpráva »

22Čer

2018

TV ZLÍN ŽIJE! - náměstí před radnicí patřilo sportovcům

Cyklomaraton aneb vydržíš co primátor! To je akce, která už má ve Zlíně tradici a není divu, že i tentokrát přilákala celou řadu sportovních nadšenců. celá zpráva »

22Čer

2018

Zlín ve filmu a v televizi. Město podpořilo scénáře

Zlín – Rodinná komedie s Pavlem Zedníčkem, seriál z právnického prostředí, 100 let zlínského fotbalu, dokumenty o Janu Antonínovi Baťovi, Václavu Chadovi a Evě Jiřičné... celá zpráva »

21Čer

2018

Mluví Pavel Sekula? K prázdným židlím

Zlín – Rada města dnes opustila během jednání zastupitelstva svá místa. Důvodem bylo vystoupení Pavla Sekuly. celá zpráva »

21Čer

2018

Cyklistické naděje z Evropy se sjedou do Zlína!

Zlín - Druhý červencový víkend (14. – 15. července) budou moravská města Zlín a Brno patřit cyklistice, neboť se zde uskuteční Mistrovství Evropy v silniční cyklistice do 23 let. celá zpráva »

20Čer

2018

Hrad Malenovice otevře po rekonstrukci. Už tuto sobotu

Zlín – Zoologická expozice Zvířata na Zemi a člověk, etnografická expozice Dřevo – proutí – sláma či výstava o stavební historii hradu. To je jen část toho, co v sobotu 23. června nabídne návštěvníkům malenovický hrad. celá zpráva »

20Čer

2018

Berani začali prodávat permanentky

Zlín - Hokejový klub Berani Zlín začal prodávat permanentní vstupenky na extraligovou sezonu 2018/2019. celá zpráva »

19Čer

2018

Projekt Tvoříme Zlín: Zlíňané navrhli více než čtyřicet vylepšení svého okolí

Zlín - Projekt Tvoříme Zlín, jehož cílem je více vtáhnout obyvatele města do rozhodování o rozdělení finančních prostředků, vstoupil do další etapy. celá zpráva »

19Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: Jižní Svahy zatraktivní zóna s jezírkem

Zlín - V Centrálním parku na Jižních Svazích ve Zlíně má do pár let vzniknout odpočinkový prostor s jezírkem. Radnice do něj investuje 20 milionů korun a stát by mohlo už v roce 2020. celá zpráva »

19Čer

2018

Na webu DSZO již najdete nové jízdní řády

Zlín - Se začátkem hlavních letních prázdnin se v městské dopravě ve Zlíně a Otrokovicích každoročně mění jízdní řády. Jinak tomu nebude ani letos... celá zpráva »

18Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: I senioři umí žít naplno

Zlín - Ve Zlíně opět po roce proběhlo tradiční hudebně-sportovní odpoledne, I senioři umí žít naplno. Během několika hodin mohli lidé vidět vystoupení kapely Pěšáci, taneční sestavy... celá zpráva »

18Čer

2018

Zlín bude hostit evropský festival Route 66. Už v srpnu

Zlín - Město Zlín bude hostit II. evropský festival věnovaný legendární americké silnici Route 66. Uskuteční se od 10. do 12. srpna v prostorách Baťova institutu. celá zpráva »

15Čer

2018

Zlíňáci nám pomáhají dělat festival takový jaký je…

Zlín - 58. ročník Zlín Film Festivalu je již minulostí. Přinesl devět dní plných filmů, pestrého doprovodného programu a fascinující festivalovou atmosféru v centru Zlína. Jak hodnotí s odstupem několika dní největší kulturní akci v kraji prezident festivalu Čestmír Vančura? celá zpráva »

14Čer

2018

Filmové léto přilákalo stovky diváků, promítat zdarma se bude až do září

Zlín - S velkým zájmem se setkalo první veřejné promítání v rámci Zlínského filmového léta, které se uskutečnilo na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Diváci měli možnost shlédnout letošní české filmové novinky Tátova Volha a Pepa... celá zpráva »

13Čer

2018

Město zve na akci I senioři umí žít naplno

Zlín – Opět po roce se ve Zlíně uskuteční tradiční hudebně-sportovní odpoledně I senioři umí žít naplno. celá zpráva »

13Čer

2018

Vydržíš co primátor! V pátek se pojede oblíbený cyklomaraton

Zlín – Milovníci sportovních výzev se v pátek 15. června opět po roce přesvědčí o tom, zda vydrží co primátor! Oblíbený cyklomaraton na schwinn cycling kolech... celá zpráva »

13Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: Vyhlášení vítězů Do práce na kole

Zlín - Ve čtvrtek 7. června se ve Zlíně uskutečnilo vyhlašování výsledků a předávání cen motivační soutěže „Do práce na kole“ s neoficiálním podtitulem – nebo na koloběžce, bruslích, pěšky či během... celá zpráva »

12Čer

2018

Ve vyřizování pasů a občanských průkazů nastanou změny

Zlín – Od července se žadatelé o vydání cestovního pasu či občanského průkazu setkají s několika změnami. celá zpráva »

12Čer

2018

V roce 2017 zmizelo z ulic deset vraků. Letos už více než osm a přibudou další

Zlín – Odstavená a zjevně nepoužívaná auta, která jen blokují parkovací místa, jsou trnem v oku nejednoho motoristy. Množí se tak žádosti občanů, aby město tyto „vraky“ odstranilo... celá zpráva »

12Čer

2018

Omezení provozu v agendě řidičských průkazů

Zlín - Ve dnech 28. a 29. června nebude možné přijmout a zpracovat na pracovištích Magistrátu města Zlína žádosti o vydání řidičského průkazu... celá zpráva »

11Čer

2018

Filharmonie vystoupí pod širým nebem

Zlín - V pondělí 11. června, se uskuteční další vystoupení zlínské filharmonie pod širým nebem. Charitativní koncert se koná na podporu Potravinové banky ve Zlínském kraji. celá zpráva »

11Čer

2018

Vozové depo DSZO letos přilákalo na čtyři a půl tisíce návštěvníků

Zlín - Jubilejní patnáctý ročník dne otevřených dveří Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice se uskutečnil v sobotu 9. června 2018. Navštívilo jej na 4 500 dospělých a dětí... celá zpráva »

11Čer

2018

Ve Zlíně se uskutečnilo vyhlášení výsledků soutěže Do práce na kole

Zlín - Již popáté se společně zapojili v měsíci květnu soutěžící z měst Zlín a Otrokovice v motivační kampani Do práce na kole 2018... celá zpráva »

11Čer

2018

Radní zvou na poslední předvolební setkání

Zlín – V pondělí 11. června se uskuteční v tomto roce poslední veřejné setkání členů Rady města Zlína s občany. Tentokrát se bude týkat obyvatel... celá zpráva »

8Čer

2018

Objemný odpad pohozený u popelnic, je černá skládka, za kterou hrozí sankce

Zlín - V poslední době dochází velmi často k ukládání odpadu kolem popelnic. Ať už se jedná o popelnice na sídlištích nebo nádoby na tříděný odpad na celém území města... celá zpráva »

8Čer

2018

V sobotu se uskuteční oblíbený den otevřených dveří DSZO

Zlín - Už v sobotu 9. června 2018 se uskuteční další den otevřených dveří Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. Vozové depo bude otevřeno od 9 do 16 hodin... celá zpráva »

7Čer

2018

Pohár zůstal v Jaroslavicích

Zlín – Prvenství v hasičské soutěži O putovní pohár primátora města Zlína získalo stejně jako vloni družstvo z Jaroslavic. celá zpráva »

7Čer

2018

Na náměstí Míru se ve čtvrtek uskuteční vyhlášení výsledků soutěže „Do práce na kole“

Zlín - V úplném v cíli je již motivační soutěž Do práce na kole v jejímž rámci vyměnili lidé auta za kola či pěší chůzi. Už dnes ve čtvrtek 7. června se více než sedm stovek... celá zpráva »

6Čer

2018

Asijský škůdce ničí zimostráz ve Zlíně i letos

Zlín - Na Zlínsku, a nejen tady, se i letos šíří původem asijský škůdce zavíječ zimostrázový. Housenky zavíječe poškozují převážně rostliny buxusu okusem listů. celá zpráva »

5Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: Začíná druhé zlínské filmové léto

Zlín - Ve Zlíně začátkem června startuje druhý ročník Zlínského filmového léta. Jde o promítání filmů pod širým nebem a poprvé se bude promítat v pátek 8. června na... celá zpráva »

5Čer

2018

80 let Baťova kanálu. Den otevřených dveří v archivu na Klečůvce

Zlín - Baťův kanál, který dnes představuje atraktivní turistický cíl, slaví v letošním roce významné výročí. Státní okresní archiv Zlín se sídlem na Klečůvce ukrývá... celá zpráva »

4Čer

2018

Začíná letní část soutěže Rozkvetlé město 2018

Zlín – Soutěž o nejkrásnější zahradu či balkonovou výsadbu Rozkvetlé město 2018 vstupuje do své letní části. celá zpráva »

4Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: Cyklotour Na kole dětem dorazila i do Zlína

Zlín - Už devátého ročníku se letos dočkala charitativní cyklotour „Na kole dětem“. Její peloton, vedený legendárním mistrem-velocipedistou Josefem Zimovčákem brázdí celou... celá zpráva »

4Čer

2018

Místo pro relax s jezírkem. Na Jižních Svazích

Zlín – Jezírko se zpevněnou kamennou plochou určenou k relaxaci, přes které povede lávka, zátěžový trávník, stromy – na části území v Centrálním parku... celá zpráva »

2Čer

2018

TV ZLÍN reportáže: Řetězové prohlídky zámku Lešná

ZLÍN - Zámek Lešná v areálu zlínské ZOO nabízí v letošní sezóně návštěvníkům zajímavou novinku: takzvané „řetězové prohlídky“, aneb Hlavní slovo mají mladí. Partnerem akce... celá zpráva »

1Čer

2018

Ulice chladí vodní mlha

Zlín - Jedno měření dopoledne, druhé v brzkém odpoledni. Pokud průměr obou naměřených hodnot atakuje hranici 30 stupňů, či ji dokonce překročí, vyráží do ulic kropící vůz... celá zpráva »

1Čer

2018

Úsměvy smutných mužů opět ve Zlíně

Zlín - Celovečerní film režiséra Dana Svátka Úsměvy smutných mužů, který město Zlín koprodukovalo, se představil na Zlín Film Festivalu. celá zpráva »

1Čer

2018

Festival dnes vyhlásí vítězné filmy

Zlín – Soutěžní část Zlín Film Festivalu jde do finále. V pátek večer budou slavnostně vyhlášeny nejlepší filmy, kterým budou uděleny Zlaté střevíčky a další ocenění. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '18»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky