tiskové zprávy / aktuality

Voda ve Zlíně

Kolem vodárenství ve Zlíně a na Zlínsku se v těchto dnech opět vedou debaty. Odstartovalo je rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci, podle kterého je velmi důležitá valná hromada společnosti Vodovody a kanalizace Zlín (VaK) z roku 2004 neplatná. Proč? A z jakých důvodů je za viníky označováno město Zlín? A jak situaci řeší? Přečtete a podívejte se. Na tomto místě budete nacházet kompletní informace, které se problematiky vodárenství a města Zlína týkají.

7Dub

2017

Jednání o vodě. Co zdrtilo hejtmana?

Zlín – Vylepšit ekonomické podmínky tzv. provozního modelu, modernizovat vodovodní infrastrukturu bez dopadu na ceny vody, nalézt možnosti čerpání evropských dotací a vypracovat vizi... celá zpráva »

28Bře

2017

MAGAZÍN ZLÍN duben: Miroslav Adámek: Třeba se nám podaří i cenu vody snížit

Moravská vodárenská (MOVO) pronajatou část podniku dobrovolně nevrátí. Už o tom informovala jak Vodovody a kanalizace Zlín (VaK), tak i jejich největšího akcionáře, kterým je město Zlín. „Rozhodne tedy soud celá zpráva »

28Bře

2017

MAGAZÍN ZLÍN duben: Voda. Klesne cena? Jak je to s nepřiměřenými zisky?

Může klesnout cena vody ve Zlíně? Má Moravská vodárenská (MOVO), tedy Veolia, nemorální zisky? Jaká je šance, že si místní vodárna Vodovody a kanalizace Zlín (VaK) převezme od MOVO zpět část podniku, kterou ji pronajala do roku 2034? celá zpráva »

22Bře

2017

Hejtman Jiří Čunek: Situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy

„Jsem přesvědčen, že situace kolem VaK nevyřeší nejrychleji soudy, ale spolupráce mezi akcionáři.“ Tohle je jedno ze sdělení v dopisu, který zaslal hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek zlínskému primátorovi... celá zpráva »

15Bře

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - Jak je to s nemorálními zisky z našich peněz za vodu

Kolem vodárenství na Zlínsku to v posledních týdnech vře. Trochu klidu a spoustu důležitých informací městům a obcím přineslo... celá zpráva »

2Bře

2017

AKTUALIZOVÁNO: Cena vody. Dokáže ji Zlín ovlivnit?

Zlín – Bude možné snížit cenu vody ve Zlíně? Rozhodnout o tom můžou třeba nadcházející jednání, která povede město Zlín... celá zpráva »

28Úno

2017

Město je viníkem. Primátor se chystá na složitá jednání

Zlín - Viníkem neplatnosti valné hromady společnosti Vodovody a kanalizace Zlín (VaK) z roku 2004 je město Zlín. Píše se to v odůvodnění rozsudku olomouckého Vrchního soudu... celá zpráva »

3Úno

2017

Má Zlín šanci na levnější vodu?

Zlín – Má Zlín šanci na levnější vodu? Jak si město stojí v žebříčku podle cen vody? Na jakých dokumentech stojí provozní model, na jehož základě je provozováno vodárenství na Zlínsku? celá zpráva »

12Led

2017

Hajzlíci! Dostanete kouř! I to nám řekl redaktor České televize

Zlín – Takže vy jste opravdu takoví hajzlíci! Dostanete kouř! Ještě se budete divit! Máte máslo na hlavě! I tyto věty zazněly z úst redaktora České televize (ČT) při natáčení se zástupci města Zlína... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«duben '17»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky