Evelína v kalendáři

Útulek vydal fotografický kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů

publikováno: 10.10.2017

Zlín – Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava vydal stolní kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů a fotografií zvířat, která zařízením prošla nebo v něm stále zůstávají.

„Během příštího roku budeme prostřednictvím kalendáře týden po týdnu vyprávět příběhy, které napsal sám život. Představíme kočky, psy a další tvory, kteří prošli naším útulkem. Někteří z nich již našli otevřenou náruč v nových rodinách, někteří jsou ještě stále u nás a touto cestou jim možná najdeme domov, někteří již odešli za duhový most a chceme na ně zavzpomínat,“ prohlásila za provozovatele útulku Eva Poiselová.

Kalendář je opatřen třemi grafickými prvky, které pomůžou sdělit, zda je fotografované zvíře u nových majitelů, stále hledá nového pána či v útulku zemřelo. Ke každému zvířeti je připojen krátký příběh.

Cena kalendáře je 150 korun. Výtěžek z jeho prodeje je určen na zakoupení kvalitního krmiva a na hrazení veterinárních zákroků.

Místa, kde si lze útulkový kalendář pořídit:

Další prodejní místa bude útulek průběžně zveřejňovat.

Kalendář lze získat i poštou za cenu 198 korun. O jeho zaslání lze napsat na e-mail: utulekzlin@volny.cz.

 

Poděkování:

Děkujeme všem adoptivním rodinám za to, že se ujaly psa či kočky z útulku a podílely se na vzniku tohoto kalendáře zasláním fotografií.

Děkujeme paní Janě Dosoudilové a panu Rostislavu Illíkovi z Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně za grafické zpracování kalendáře a přípravu pro tisk.

Děkujeme panu Juliu Filipovi za nafocení psů v útulku a také za úpravu fotografií do kalendáře.

Děkujeme za finanční podporu sponzorům kalendáře – firmě FASTAV development a firmě TOPNATUR. Děkujeme také všem příznivcům, kteří si zakoupili náš kalendář či nám jinak vypomáhají v průběhu roku.

Pracovníci Útulku pro zvířata v nouzi Zlín – Vršava

Majitelem Útulku pro zvířata v nouzi je město Zlín. Jeho činnost podporuje každoročně částkou převyšující dva miliony korun. Podporuje – organizačně i mediálně – celou řadu akcí, které zařízení pořádá. O životě v útulku pravidelně informuje Magazín Zlín, měsíčník vydávaný radnicí, v rubrice Okénko z útulku. O dění v útulku informuje i městský web www.zlin.eu.

Vložil/a: Zdeněk Dvořák
Čtenost článku: 1504

Další fotografie

Koťata v kalendáři Lang v kalendáři Obálka útulkového kalendáře

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '18»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky