Svatomartinské hody se konají v sobotu 16.11.

Ve Zlíně se konají Svatomartinské hody

publikováno: 13.11.2019

Zlín – Degustace a prodej svatomartinských vín od významných moravských vinařů, kuchařská show s husí pečínkou a k tomu cimbálová muzika. To jsou základní lákadla 3. ročníku Svatomartinských hodů ve Zlíně. Uskuteční se na náměstí Míru v sobotu 16. listopadu, tedy v termínu, který si odhlasovali sami obyvatelé města Zlína.

Vzhledem k tomu, že letos poprvé vyšel svátek svatého Martina na pracovní den, oslovili jsme občany, aby o termínu oslav rozhodli svým hlasem. Vybrali si následující sobotu po svátku,“ uvedl primátor města Zlína Jiří Korec.

Svatomartinské hody nebudou jen o dobrém mladém víně a husích specialitách. Návštěvníci se mohou těšit i na zajímavý doprovodný program. Kromě vystoupení zmíněné cimbálové muziky HellBand si kapela Sunday Session chystá večerní koncert a své umění předvede i taneční orchestr Brazil složený z žáků ZUŠ Morava. Malé návštěvníky čekají atrakce, soutěže a zábavný program Veselé hrátky z pohádky do pohádky. Nabídku vína a kulinářských specialit na Svatomartinských hodech doplní stánky s regionálními výrobky a dobrotami.

Očekávanou novinkou letošního ročníku je zavedení bezkontaktního čipového systému, který zajistí jednoduché, rychlé a pohodlné placení.

„Na pokladně si návštěvníci nabijí jakoukoliv částku a postupně si pak mohou dobíjet na dalších místech v areálu k tomu určených a na pokladnách. Zůstatek na čipu jim bude při odchodu vrácen. Na místě je možná i platba v hotovosti a kartou,“ sdělila vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

Svatomartinské hody začínají v 10 hodin prodejem skleniček, a o hodinu později pak oficiálním společným přípitkem Svatomartinským vínem.

Více o akci na www.svatomartinskehody.cz

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1445

Další fotografie

pozvanka-na-svatomartinske-hody.jpg

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)