Volná pracovní místa

Výběrová řízení - úředníci
Výběrová řízení - ostatní profese
Výběrová řízení - příspěvkové organizace
Různé

Úředníci - povinná přihláška do VŘ

.docx přihláška_do VŘ 23,63 kB
.pdf přihláška_do VŘ 50,44 kB

Ostatní profese - povinná přihláška do VŘ

.docx ostatní_profese_přihláška do VŘ 23,4 kB
.pdf ostatní_profese_přihláška do VŘ 56,27 kB

Úředníci - organizace a průběh výběrových řízení

 1. Výběrová řízení na místa úředníků a vedoucích úředníků vyhlašuje, v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, tajemník Magistrátu města Zlína.
   
 2. Po uplynutí termínu pro přihlašování do výběrového řízení jmenuje tajemník Magistrátu města Zlína předsedu a členy výběrové komise. Jednání výběrové komise je neveřejné.
   
 3. Výběrová komise posoudí, zda uchazeč splňuje předpoklady vyhlášeného výběrového řízení a předložil požadované doklady. V případě neúplnosti vyzve výběrová komise uchazeče k doplnění chybějících dokladů. Výběrová komise rozhoduje, jakou formou bude výběrové řízení probíhat (písemný test, osobní pohovor, zpracování písemné práce či jiným způsobem). Je-li uchazeč pozván na písemný test, v pozvánce obdrží informace s vymezeným okruhem oblastí, ze kterých budou kladeny otázky.
   
 4. Po proběhnuvším výběrovém řízení rozhodne tajemník Magistrátu města Zlína na základě doporučení výběrové komise o výsledku výběrového řízení.
   
 5. Obvykle do 15 dnů od tohoto rozhodnutí je uchazečům písemně výsledek oznámen a zároveň vráceny materiály, které byly přílohou k přihlášce.

Výpis z evidence Rejstříku trestů vydávají:

 1. Městské informační a turistické středisko (náměstí Míru 12),
 2. Odbor občansko-správních agend, pracoviště ověřování podpisů a listin (náměstí Míru 12),
 3. Odbor živnostenský (Zarámí 4421),
 4. Odbor občansko-správních agend, pracoviště evidence obyvatel (L. Váchy 602).

Správní poplatek za vydání výpisu z Rejstříku trestů je 100 Kč. Pro výpis z RT je nutné se dostavit osobně a prokázat totožnost občanským průkazem nebo cestovním dokladem.

Lustrační osvědčení

Výběrová řízení na ostatní profese probíhají zjednodušeným způsobem, uchazeč přiloží dokumenty, které stanoví zaměstnavatel.

Související odkazy

Související soubory

.pdf Organizace a průběh výběrových řízení 182,69 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)