Zajištění přenosu dat a informací v územní samosprávě statutárního města Zlín

Projekt řešil zajištění přenosu dat a informací v ORP Zlín. Projekt obsahuje aktivity výzvy č. 09 Integrovaného operačního programu, prioritní osy 6.2 Zavádění ICT v územní veřejné správě - Cíl Konvergence, oblast podpory 6.2.1 Zavádění ICT v územní veřejné správě:

V rámci projektu došlo ke zjednodušení komunikace mezi jednotlivými městskými subjekty, ke zjednodušení komunikace s občany, dále k zefektivnění provádění činností MMZ a připravenosti informačních systémů na komunikaci se základními registry.

Aby byl zajištěn bezproblémový tok dat mezi jednotlivými organizacemi zřizovanými městem a magistrátem a mezi občany a magistrátem, bylo nutno vybudovat technickou infrastrukturu na odpovídající úrovni. Metropolitní síť tak přináší SMZ spolehlivější a rychlejší propojení jednotlivých městských subjektů, zjednodušila se komunikace mezi jednotlivými subjekty a zároveň snížily výdaje na telekomunikaci. Dále se pořídilo programového vybavení, které zkvalitnilo služby poskytované magistrátem občanům. Tento projekt umožní úředníkům lepší sdílení informací a zpřehlední stávající papírové procesy. Z pohledu klienta MMZ dojde ke zvýšení kvalitiy služeb, včetně větší rychlosti řešení jeho požadavku.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)