kolobka-dpnk2019.jpg

Zkuste si koloběžku do práce a zpět ve Zlíně, Otrokovicích a širokém okolí

publikováno: 9.4.2019

Zlín - V květnu probíhá celorepubliková soutěž Do práce na kole a český výrobce koloběžek KOSTKA pomůže 60 týmům města Zlína, Otrokovic a okolí poznat zdravější způsob dopravy do práce a zpět.

Bezplatně zapůjčí KOLOBĚŽKY na celý měsíc květen členům týmů, kteří jsou zaregistrovaní na www.dopracenakole.cz Přihlásit o koloběžku se bude moci jeden člen z týmu od 1.04.2019 do 19.04.2019 !

Člen týmu vyplní  FORMULÁŘ O ZAPŮJČENÍ (www.otrokolo.cz/registrace.php)  a ke konci dubna (od 25.4.) si koloběžku KOSTKA vyzvedne buď v prodejně OtroKolo  v Otrokovicích, nebo Horsák Sport ve Zlíně na celý měsíc květen  motivační akce  Do práce na kole. Pro každý tým lze zapůjčit jednu koloběžku - jednomu z členů týmu.
Podmínkou bezplatného zapůjčení je, že každý z členů týmu absolvuje alespoň jednu cestu do/z práce na zapůjčené koloběžce Kostka MAX Tour a zašle z této cesty svou fotografii s koloběžkou na foto@otrokolo.cz .

Nejoriginálnější fotografie budou odměněny.

Výrobce koloběžek, firma KOSTKA – kolobka s.r.o., přináší ideální řešení dopravy do práce a zpět v podobě velké pohodlné a současně malé a snadno složitelné koloběžky. Lehká a skladná je na přenášení do schodů, do MHD a vlaku. Je to ideální dopravní prostředek i na delší vzdálenosti, kdy se přes hromadnou dopravu, nebo i vlak 

dostanete v pohodě až do kanceláře a zpět domů. A hlavně nemusíte řešit parkovací místo, protože skladnou koloběžku můžete mít v kanceláři i u svého pracovního stolu.

„Předpokládáme, že zapůjčením naší koloběžky jednomu z členů týmu soutěže Do práce na kole vznikne láska napořád „ říká Marek Kostka, majitel společnosti. „A samozřejmě tím odlehčíme dopravním kolonám ve Zlíně a Otrokovicích„.

„Velice děkujeme firmě KOSTKA - kolobka, s.r.o. za podporu motivační soutěže, zdravého pohybu a krásnějších měst „  prohlásila Jana Vybíralová, koordinátorka DPNK 2019 za města Zlín, Otrokovice a široké okolí.

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 659

Další fotografie

img-3419.jpg

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '19»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)