Cyklostezka soutěží

Zlínský projekt soutěží. Pomozte mu vyhrát!

publikováno: 5.5.2022

Zlín – Město Zlín se účastní soutěže Náš evropský projekt.  Jedná se soutěž vyhlášenou Evropskou komisí, v rámci níž  byly přihlášeny projekty realizované z fondů EU v období 2014–2020. Za město Zlín soutěží projekt „ Cyklostezka Zlín, ulice Výletní a Tyršovo nábřeží včetně bezpečnostních opatření - aktivita Cyklodoprava.

Projekt realizovaný za finanční podpory z operačního programu IROP umožnil výstavbu podjezdu pro cyklisty v lokalitách u Čepkova a na křižovatce ulic Dlouhá a Tyršovo nábřeží a také byl zřízen piktogramový koridor v ulici Tyršovo nábřeží. Cyklisté i chodci tak mohou využívat páteřní cyklostezku táhnoucí se kolem řeky Dřevnice a snadno se vyhnout vytíženým komunikacím.

Hlasování pro zlínský projekt je zpřístupněno do 22. května 2022 na  facebookovém profilu Evropské komise.

První tři projekty s nejvyšším poměrem lajků (případně emotikon jako wow, love apod.) k počtu obyvatel vyhrávají příspěvek na uspořádání obecní slavnosti a pracovní návštěvu evropských institucí v Bruselu. Další informace a podrobná pravidla k dispozici zde:  Soutěž „Náš evropský projekt“ (europa.eu)

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 581

Další fotografie

Cyklostezka soutěží Cyklostezka soutěží

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)