sloni-africti.jpg

Zoo Zlín se po nucené uzávěrce opět otevře ve čtvrtek 3. prosince

publikováno: 2.12.2020

Zlín - Zlínská zoo po osmi týdnech uzavření v důsledku pandemie covidu znovu otevře ve čtvrtek 3. prosince. Pro návštěvu zahrady budou platit pravidla, která respektují pokyny vydané vládou České republiky. Otevřeny budou také vnitřní pavilony, restaurace a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu. Zoo doporučuje využít zvýhodněné elektronické vstupenky, vstupné však bude možné zakoupit i v pokladně hlavního vstupu.

V areálu zoo budou pro návštěvníky platit určitá pravidla související s krizovými opatřeními:

Pro návštěvu zoo bude možné využít pouze hlavní vstup. „Všem návštěvníkům doporučujeme zakoupit zvýhodněné elektronické vstupenky, jejich cena je nižší než v pokladně. Po úhradě platební kartou jsou ihned doručeny na zadaný e-mail,“ uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu. Elektronické vstupenky je možné otevřít přímo v mobilním telefonu, zoo však doporučuje jejich vytištění. „Každá vstupenka je opatřena QR kódem, ten je nutné vložit do čtečky turniketu. U tištěné vstupenky je manipulace přece jen jednodušší,“ doplnila Romana Bujáčková.

Vnitřní pavilony budou otevřeny s limitem počtu osob, tyto počty budou uvedeny u každého pavilonu. K dispozici budou také restaurace Limpopo, Chocolatérie a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu, opět zde bude platit limit počtu osob dle obecných pravidel pro restaurace a prodejny. Příznivou zprávu je také prodloužení platnosti zakoupených dárkových poukazů, vstupenek nebo ročních karet Family. Všechny potřebné informace návštěvníci najdou na webových stránkách (www.zoozlin.eu) a sociálních sítí, při samotné návštěvě pak budou u hlavního vstupu, pavilonů, restaurací a toalet umístěny informační panely.

Zlínská zoo bude v prosinci otevřena od 8.30 do 16.00 hod. Jedinou výjimkou bude Štědrý den, kdy se brány zahrady uzavřou v 14.00 hod.

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 979


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->