dszo1.jpg

Zpráva DSZO: Autobusy na Kudlov pojedou v sobotu po výlukové trase

publikováno: 14.3.2019

Zlín - S několikaminutovým prodloužením jízdní doby proti jízdnímu řádu budou jezdit po část soboty 16. března 2019 autobusy linky MHD č. 32 ze Zlína na Kudlov i na Mladcovou. Důvodem bude objízdná trasa, po které budou autobusy jezdit během plánované úplné uzavírky horní části ulice Osvoboditelů.

Z bezpečnostních důvodů kvůli náročné práci jeřábu u jedné z budov v ulici Osvoboditelů bude během soboty 16. března po dobu nejdéle osmi hodin horní část této ulice uzavřena pro veškerý silniční provoz. Dotkne se to také autobusové linky MHD č. 32. Po dobu uzavírky budou autobusy jezdit po náhradní trase přes Hradskou ulici (mezi Stadionem mládeže a Univerzitou T. Bati), která bude v té době průjezdná v obou směrech.

„Všechny naše autobusové spoje na lince 32 zůstanou zachovány, pouze lze předpokládat, že kvůli jízdě po delší výlukové trase získají ve směru jízdy na Kudlov nebo na Mladcovou malé zpoždění,“ uvedl vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.

Ve směru jízdy ze Zlína na Kudlov autobusy linky 32 zastaví pro cestující na pravidelné zastávce Školní. Potom autobus bez zastavování projede dolní částí ulice Osvoboditelů (kolem kostela), ulici Tomáše Bati, odbočí vlevo do horní části Gahurovy ulice, bude pokračovat náměstím T. G. Masaryka, odbočí vlevo do zobousměrněné Hradské ulice a od Lázní Zlín už pojede po své standardní trase na Kudlov. V opačném směru autobus z Kudlova projede bez zastavování Hradskou ulicí, náměstím T. G. Masaryka, Šefánikovou ulicí, dolní částí Osvoboditelů a zastaví na své pravidelné zastávce Náměstí Míru. Pokračovat v jízdě bude po standardní trase na Mladcovou.

„Kromě malého prodloužení jízdní doby se cestujících žádné omezení týkat nebude,“ dodal Pavel Nosálek.

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 735


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '19»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)