5. dobročinný bazar

10. 12. 2014 10:00 - 11. 12. 2014 19:00
Masters of Rock Café
Zlínská pobočka NADĚJE
775 889 645, fundraiser.zlin@nadeje.cz
www.nadeje.cz/zlin

Zlínská pobočka NADĚJE pořádá ve spolupráci se Zlínským deníkem hravý a nedrahý dobročinný bazar. Udělejte radost sobě i druhým a přijďtě si něco hezkého koupit. Čeká Vás také kavárnička s teplými nápoji a dětský koutek. 

Na prodej v bazaru můžete přinést dámské, pánské i dětské oblečení (ideálně čisté, zachovalé a moderní), doplňky, šátky, opasky, kabelky, tašky, náramky, náušnice, šperky, boty, čepice, klobouky, časopisy, knihy, CD, DVD, PC hry (pouze originály), hry pro děti, lapače prachu, vázičky, sošky, dečky, bytový textil, hrníčky, sportovní potřeby. Věci prosím noste do Tkalcovny Naděje (OC Zlín, po - pá 10:00 - 18:00) nebo do Domu pokojného stáří Naděje (Okružní 5550, Zlín - Jižní Svahy, po - ne 9:00 - 19:00). 

Výtěžek bazaru bude bude využit pro práci s lidmi s handicapem v sociálně terapeutických dílnách.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)