Adventní koncert duchovní hudby

06. 12. 2014 17:00 - 06. 12. 2014 17:00
kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně
Charita Zlín

 

Sváteční a úchvatný. Tak by se mohl dvěma slovy vyjádřit zážitek, jejž měli všichni posluchači, kteří na adventní koncert v minulých letech zavítali. To je také důvod, proč tradice není ani v letošním svátečním čase porušena. 

Hudebním hostem večera je opět komorní orchestr Concertino s uměleckým vedoucím Miroslavem Křivánkem, verše zazní z úst herce Městského divadla ve Zlíně pana Rostislava Marka. 

V programu nebudou chybět skladby W.A.Mozarta, A.Vivaldiho, J.S.Bacha či A.Correliho. 

Koncert finančně podpořilo statutární město Zlín.

Dokumenty ke stažení

.jpg 141206_ChZ_Adventní poděkování s Concertinem 1950,22 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)