catvusa.jpg

Americká televize odvysílala další pořad o Zlíně

publikováno: 5.2.2020

Zlín – Televizní diváci v šedesáti amerických městech měli další možnost nahlédnout do našeho města. Reportážní pořad o Zlíně vyrobila nekomerční televize Czech-American TV tentokrát ve spolupráci se zlínskými studenty.

Do dalšího vysílání o Zlíně jsme mimo spoty statutárního města Zlína zařadili i nové reportáže, na kterých jsme v posledních měsících pracovali se studenty zlínského Gymnázia a jazykové školy s právem státní zkoušky (TGM). S touto školou velmi dobře spolupracujeme už čtyři roky. Mladí lidé mají spoustu nápadů, které člověka ve středním věku ani nenapadnou. Na druhou stranu, spolupráce je zajímavá i pro studenty. Mají úkol, který neskončí v šuplíku profesora, ale je využitý v praxi,“ uvedl ředitel Czech-American TV John Honner.

První vysílání o Zlíně mohli diváci v USA sledovat v hlavním vysílacím čase na americkém televizním kanále 19 již v loňském roce. V rámci pokračující spolupráce s naším městem původní pořad o Zlíně doplnily speciální záběry ze zmiňované studentské dílny s názvem Město Zlín v zimě, doplněné o architektonické lákadlo Památník Tomáše Bati a hrad v Malenovicích.

Našim divákům, kteří rádi jezdí do Evropy, a objevují nové destinace, chceme ukázat tipy na zajímavá místa v České republice. V případě Zlína mohli v Americe obdivovat město posílené fenoménem Baťa s jeho unikátní architekturou, propojenou se zelení. To se jen tak nevidí,“ dodal John Honner.

 

Záznam 30minutového pořadu je možno shlédnout na:
https://www.catvusa.com/broadcast/city-of-zlin-bata-memorial-zlin-in-winter/

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 2537


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '21»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)