tv.jpg

Amerika opět viděla Zlín

publikováno: 4.1.2021

Zlín – Diváci v Americe měli další možnost vidět reportážní pořad věnovaný atraktivitám našeho města. Nabídla ho nekomerční televize Czech-American TV, která na něm spolupracovala se studenty Gymnázia a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Zlín.

Více jak třetinu spotů o Zlíně jsme pro toto vysílání vyrobili v koprodukci se zlínským gymnáziem TGM a díky tomu má v tomto pořadu premiéru i studentská reportáž o kostele ve Zlíně,“ uvedl ředitel televize John Honner.

Jedinečné vysílání o českých a moravských regionech a jejich kulturním dědictví připravuje Czech-American TV na území USA již od roku 2003. Toto veřejné a nekomerční vysílání sleduje pravidelně každý týden na kabelové televizi na 2,5 milionu domácností v šedesáti amerických městech. A díky internetovému streamu a vysílání v anglickém jazyce oslovuje další desítky tisíc diváků z různých koutů světa.

„Opět jsme získali řadu pozitivních ohlasů, které svědčí mimo jiné i o tom, jak lidem chybí možnost cestovat. Sledovanost našich televizních pořadů se významně zvýšila, neboť nejen lidé v USA nyní tráví více času ve svých domovem, u televizních obrazovek a internetu. Zrovna tak je tomu i v případě sledovanosti záznamů televizních vysílání na našich webových stránkách. Televizní pořady jsou pro naše televizní diváky a internetové návštěvníky inspirací pro jejich další cestovatelské plány, jakmile to situace umožní,“ sdělil John Honner.

Odkaz na aktuální vysílání pořadu je zde:
https://catvusa.com/broadcast/city-of-zlin-bata-memorial-church-zlin-in-winter/

Cílem televizní stanice Czech-American TV je rozšíření povědomí o České republice, jejích regionech, památkách a kultuře. Vysílání má formu videodokumentů, které jsou doprovázeny anglickým výkladem. Kromě reportáží o zajímavých místech se věnují také českým tradicím, folklóru nebo vaření typických českých pokrmů. Dnes se o produkci televizních pořadů stará více než čtyřicetičlenný tým dobrovolníků z řad mediálních profesionálů, studentů i pedagogů z USA i ČR.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1233


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->