Archiv reportáží (22.8. - 18.9. 2013)

Zámek Lešná představil tajuplná zákoutí

Zlín – Desítky zájemců využily v září možnosti prohlédnout si zámek Lešná, který se nachází v areálu Zoo. Krásná stavba se jim představila i se svými zákoutími, které běžně přístupné nejsou.O prohlídky zámku byl obrovský zájem. Jak probíhaly – to se dozvíte z aktuální reportáže.

Daruj kolo africkým dětem. Už ve čtvrtek na náměstí Míru! Záběry z Gambie

Zlín – Stará, nepoužívaná, ale i nefunkční kola můžete věnovat v rámci Evropského týdne mobility chudým dětem v Africe. Ve čtvrtek 19. září bude umístěn na zlínském náměstí Míru speciální stánek, kam můžete kola přivézt.
Máte doma více kol a některé z nich už nepoužíváte? Nemusíte je vyhazovat do sběru. Darujte je pro dobrou věc. Společnost Kola pro Afriku vozí jízdní kola do nejchudších částí Afriky. Děti se pak pomocí nich mohou dostat do školy, která je často vzdálená od jejich domovů desítky kilometrů. Autentické záběry z nejchudších míst světa, kam se dostane možná i Vaše kolo, najdete v naší reportáži.

NĚMÉ TVÁŘE: září 2013

Zlín – Zlínský útulek pro zvířata v nouzi je nevyčerpatelnou studnicí témat. Radostných i smutných. Spíše veselé pak převažovaly v posledním měsíci, ze kterého Vám opět přinášíme to nejzajímavější v pořadu Němé Tváře, tentokrát pro měsíc září. Němé tváře nejen o nabídce psů, kteří jsou vhodní k převzetí, ale i o příběhu se šťastným koncem a pozvánce na zajímavou akci.

 

Cobblers, vítejte

Zlín – Rodina sportů ve Zlíně se opět rozrostla a to o atraktivní baseball. Už samotné představení Cobblers Zlín proběhlo ve velkém stylu a o nový klub byl zájem.
Cobblers, tedy anglicky "ševci," chtějí věnovat velkou pozornost dětem a mládeži. Více informací k tématu naleznete na na internetových stránkách www.cobblers.cz nebo na stránkách klubu na facebooku na www.facebook.com/ZlinBaseball.

Město cyklistům aneb Vydržíš co primátor!

Zlín – Zlínské náměstí míru zažije cyklomaraton! Ne však uplně obyčejný. Pojede se na spinningových kolech!
Cyklomaratonem chce radnice pomoci dále popularizovat cyklistiku, která je nejen zdraví prospěšným sportem, ale i vhodným způsobem přemisťování po městě. Na speciálních kolech, které mají nejblíže k populárním rotopedům, budou čekat na účastníky tři druhy terénů: Kopec, Intervalový trénink a závěrečný Fartlek. Po 50 minutách přijde vždy na řadu desetiminutová přestávka na občerstvení. Kol je k dispozici cca 40, zájemci si se o ně můžou přihlásit na recepci spolupořádajícího SPORTCENTRA MATY, které sídlí na v badmintonové hale na Růmech nedaleko centra Zlína.

 

Komu bude patřit budova bývalé krajské knihovny v centru Zlína?

Zlín – Budova bývalé krajské knihovny nezůstane opuštěná. Vedení zlínského magistrátu už má totiž přesné plány, jak ji využít.
Rada města již na začátku tohoto roku schválila základní schéma využití prostor po odchodu Krajské knihovny F. Bartoše pro potřeby občanských sdružení aktivních v kulturním životě Zlína. Zázemí by tady mohly najít také amatérské divadelní soubory a kontaktní centrum pro rodiny. 

 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '21»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)