AURÉLIE STETTLER: HABITUDES ET MODES DE VIE DES FRANCAIS

22. 10. 2014 - 22. 10. 2014
Krajská knihovna F. Bartoše, 14|15 Baťův institut, budova 15
Krajská knihovna F. Bartoše, Francouzsko-český klub ve Zlíně
www.kfbz.cz

Krajská knihovna F. Bartoše a Francouzsko-český klub ve Zlíně Vás srdečně zvou v rámci Francouzského podzimu na přednášku Aurélie Stettler, která v krajské knihovně vystupovala již letos na jaře. V druhém díle vyprávění a promítání nazvaném Habitudes et modes de vie des Francais se bude opět snažit odpovědět na otázku: Kdo jsou Francouzi?. Akce se koná v 17:00 hod. v Krajské knihovně F. Bartoše, v sále B, ve druhém podlaží budovy 15.

Vstup: zdarma

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)