img-1418.jpg

Bezpečnostní rada města vydává doporučení městským i soukromým institucím

publikováno: 10.3.2020

Zlín - V kontextu mimořádných nařízení Ministerstva zdravotnictví doporučuje Bezpečnostní rada města Zlína uzavření některých městských i soukromých institucí.

"Děkujeme všem zodpovědným občanům, kteří na základě výzvy Ministerstva zdravotnictví po návratu ze zahraničí kontaktovali svého lékaře a respektují jeho rozhodnutí. Zároveň opakovaně vyzýváme občany, kteří se v průběhu března vrátili ze zemí či lokalit, kde byla nákaza potvrzena, aby kontaktovali svého lékaře. Chovejme se prosím všichni zodpovědně ke svému okolí,“ řekl primátor Jiří Korec.

Bezpečnostní rada města doporučuje v souvislosti s ochranou občanů města a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 uzavřít následující instituce zřizované městem: Městské divadlo Zlín, Městské lázně Zlín, Památník Tomáše Bati, Alternativa – kulturní institut Zlín, Kongresové centrum Zlín, Filharmonie Bohuslava Martinů, kluby seniorů. Město doporučení Bezpečnostní rady akceptovalo, proto budou od 11. 3. 2020 výše uvedené organizace uzavřeny.

Bezpečnostní rada města zároveň vyzývá k respektování mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví týkající se zákazu konání akcí nad 100 osob. Spolky a mimoškolské aktivity fungují zatím nadále ve standardním režimu, zároveň však musejí respektovat zákaz konání akcí nad 100 osob. Je tedy na uvážení těchto institucí, v jakém režimu provozu budou pokračovat.

Doporučení je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 5745


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)