potravinova-sbirka.jpg

Blíží se potravinová sbírka. Zapojí se i pracovníci zlínského Odboru sociálních věcí

publikováno: 22.4.2021

Zlín - Tuto sobotu 24. dubna se uskuteční další celonárodní sbírka potravin. Do této aktivity se zapojí také pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína. Na vaše dary budou čekat v prodejně Billa v CENTRO Zlín v Malenovicích.

„Potraviny ze sbírky budou předány lidem bez domova a zejména osamělým rodičům samoživitelům a rodinám v krizi,“ přiblížil Aleš Dufek, náměstek primátora pro oblast sociálních věcí

Čím můžete přispět? Co vložit do Vašeho nákupního košíku? Dobrou volbou jsou základní trvanlivé potraviny jako například konzervy, dětské výživy, polévky, trvanlivé mléko, olej, rýže, těstoviny, luštěniny, cukr, apod. Základní drogérie – dětské pleny, čistící ubrousky, tekuté mýdlo, šampon, dětské zubní pasty a kartáčky, toaletní papír, prostředky na mytí nádobí, prací prostředky, apod.

„Předem děkujeme všem občanům, kteří se do sbírky zapojí a podpoří naše sociálně slabší občany a rodiny s dětmi,“ doplnil Aleš Dufek.

 

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 583


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '21»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)