ČERNÝ VEČER S MIRKEM ČERNÝM A… Ivo Viktorinem a přáteli

16. 12. 2014 - 16. 12. 2014
ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín
ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín
577 018 162, alternativa@zlin.eu
www.zlin.eu

Ivo Viktorin, legenda AG Fleku, hudebník a sluchový mistr. Pod jeho zvukovou režií dostaly podobu nahrávky mnoha českých interpretů a souborů. M. Černý s hosty, J. Langovou, Č. Vančurou, M. Muselíkem, představí archeologický nález  z posledního období, vývoj železných nástrojů, muzeum hudebních nástrojů celého světa.

Vstupné: 70 Kč, studenti, senioři 25 Kč (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku nebo v Alternativě před vystoupením)

Začátek v 18:00.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)