Cestopisná přednáška "Tisíc úsměvů Indonésie"

04. 12. 2014 18:00 - 04. 12. 2014 20:00
Hvězdárna Zlín
Hvězdárna Zlín
736 734 511, zas@zas.cz
www.zas.cz

Ze série cestovatelských besed "Cesta kolem světa".
Tisíc ostrovů, stovky jazyků, různorodá náboženství. Indonésie je pro nás, jako pro spoustu cestovatelů před námi, srdcovou záležitostí. Země tak vzdálená a rozdílná, a přesto tak příjemná. A to především díky neuvěřitelně pozitivním lidem a úsměvům kterými Vás nakazí, ale i morálkou, kterou se budete chtít znovu naučit. Navštívíte s námi deštný prales Sumatry, projedeme velmi turistické Bali i tradiční vesničky ostrova Flores, vystoupáme na nejvyšší vulkán Lomboku, ukážeme Vám výrobu tofu a sklizeň kávy na Jávě. Trošku jiný adrenalin zažijeme pod vodou. Potopíte se s námi k úžasným korálům Komodských ostrovů, necháte se okouzlit ladností rejnoků manta i tisíců barev a druhů ryb. Těšte se na fotky, videa, vyprávění a praktické rady jak cestovat v této obrovské zemi.
Výtěžek vstupného bude věnován na podporu občanského sdružení Prales dětem a Fondu Šimona Sedláčka.

přednáší: Ivana Ševců a Tomáš Kuňák

 

vstupné: 75 Kč

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)