Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

ulice Slovenská

26.5.2021 14:07:07 Jan Pšeja

Dobrý den, mám prosím dotazy dva.
Nešlo by prosím něco udělat popřípadě omezit podélné parkování automobilů u chodníku před vjezdy do dvorů. Myslím tím jedno místo vymezit, nebo dát zákaz stání? Pří výjezdu ze dvora zde není absolutně nic vidět ani přes osobní automobil, natož SUV, nebo dodávku. Při frekvenci provozu a rychlosti jakou se zde oběma směry někteří piloti pohybují je to opravdu nebezpečné! Zvláště, když má někdo v autě děti. V případě zájmu pošlu foto místa, to mluví za vše.
Druhý dotaz je ohledně chodníku na téže straně, kde auta parkují. Je bohužel už nějakou dobu opravdu v havarijním stavu. Při dešti nám veškerá voda z chodníku spolu se vším co sebou vezme teče přímo do vjezdu a před garáž. Vím, že pohyb je sice zapotřebí, ale po každém dešti už mě to celkem omrzelo :-).
Děkuji a hezký den Pšeja

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)