Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Smysluplnost městského mobiliáře -nové 2 "lavičky" na Bartošově čtvrti

4.6.2021 17:33:56 Iveta Smažinková

Dobrý den, v úvodu bych ráda uvedla jedno - je mi líto, že nemohu do této zprávy vložit fografie... je pátek 4.6.2021, cca 16,40 hod. a při pohledu z okna domu na ulici Dřevnická 4034 vidím asi? 3 rodiny, (5 už 6 dospělých s 3 dětmi průměrný věk 5 let) které zabraly část velkého asfalt. dětškého hřiště ( místo u branky ) svou výbavou- rodinným grilem, basou piv + potravinami ....ovšem v tuto dobu se scházejí i další rodiny s malými dětmi - ty se však této "zábavy" neúčastní a obcházejí hřiště, protože si mohou naštěstí zvolit pískoviště nebo herní prvek pro větší děti - "pavučinu" .Toto je popis situace, která není novinkou - důvod, proč píši, jsou nové dvě lavičky, posazané nelogicky zády k výhledu hřiště v travnaté části přiléhající k jednomu z vchodů. Překvapuje mě nelogičnost umístění posezení - přibližně před 3 týdny byly nově zabetonované 2 lavičiky "zády" k zmíněnému dětskému hřišti - pravděpodobně, aby se hlídající dospělí procvičili v otáčení hlavou za svými potomky. Touto cestou bych ráda nabídla nápad na rozšíření nového posení - zbudování malé, zpevněné plochy tak, aby si rodiče dětí mohli gril postavit zde a neblokovat hřiště pro další rodiny. Závěrem bych chtěla dodat, že nikoho z mladých rodičů na mezipanelákové grilovačce na dětském hřišti neznám.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)