Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Smysluplnost městského mobiliáře -nové 2 "lavičky" na Bartošově čtvrti

7.6.2021 9:09:13 Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den, děkujeme za podnět, který předám. Možná jsou lavičky nelogicky, možná nějakou logiku mají, ovšem v příspěvku vidím jen vaše konstatování, že jsou nelogicky. Nevidím zde dotaz. Pokud by Vás to zajímalo, rád jejich umístění prověřím. Co se týče vašeho popisu pátečního odpoledne, docházelo-li podle Vás k přestupkovému jednání, které si zasluhovalo řešení, bylo na místě kontaktovat MP Zlín. Tuto páteční situace nelze bohužel v pondělí řešit v diskuzi. Závěrem se domnívám, že mezi podmínky využívání hřišť a veřejného prostoru nepatří, že se všichni musí vzájemně znát. Obecně jsem přesvědčen, že využívání hřišť není podmíněno bydlištěm v okolí, natož trvalým bydlištěm ve městě.

Hezký den

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)