Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Cyklon závod

11.7.2018 11:54:26 Lukáš Fabián, referent vnějších vztahů

Dobrý den,

nemohu začít jinak, než že s Vámi naprosto souhlasím. Skutečnost byla taková, že podmínkou povolení závodu bylo, že si organizátor sám a na vlastní náklady zajistí informovanost občanů o akci. Např. masivní letákovou kampaní přímo do schránek obyvatel dotčených částí. Mediální kampaní atd. Dostaly se ke mně informace, že např. na Kudlově a v Jaroslavicích k tomu došlo, ale že např. v Lesní čtvrti mi lidé hlásí, že letáky nemají. Město mělo pouze vypomoci skrze své kanály a to jsme udělali v míře myslím, že vysoké. Poslední tři dny si však připadám jako mluvčí závodu a nestíhám dělat nic jiného:(
Jen pro představu zrekapituluji, co pro informování udělalo město, ačkoli si to měl celé zařídit pořadatel.

Minimálně v posledních dvou či třech číslech Magazínu Zlín vyšla zpráva o této události. Magazín by měli dostávat všichni občané zdarma do schránek.
Od května město vydalo osm tiskových zpráv, které zaslalo do všech médií. Vím, že minimálně Právo, MF Dnes i Zlínský deník o události informují opakovaně. Např. Deník přinesl zprávy o uzavírkách ve včerejším i dnešním vydání. Tyto texty vyšly také na webu zlin.eu či informačního centra a na facebooku zlin.eu případně Zlín v pohybu. Je připraveno hlášení rozhlasu, informace na cedulích dopravního infa při vjezdu do města, atd. Během závodu bude v provozu informační linka MP Zlín. Vše já umístěno na webech, které upozorňují na dopravní situace. Např. dopravniinfo.cz. Do toho desítky pracovníků magistrátu neustále zvedají telefony a odpovídají na věci, které jsou zveřejněny na výše popsaných místech. Domnívám se, že se snažíme. Např. uzávěru na Štefánikově ulici povolil Zlínský kraj a na jejich webu, na rozdíl od webu Zlína, nevidím ani čárku.
Bohužel v dnešním světě, kde se na Vás hrne spousta informací ze všech stran, je velmi těžké postřehnout tu, která je pro Vás důležitá. Naprosto chápu, že lidé nemají potřebu chodit na web města nějak pravidelně. Ovšem často tam dáváme i důležité a podstatné informace. Kdo nechce o žádnou důležitou zprávu přijít, má možnost si například nechat zasílat novinky na e-mail. Myslím, že je lepší věnovat vteřinu smazání zbytečného mailu, než se nedovědět podstatnou věc např. o odstávkách, uzavírkách, mimořádných událostech a podobně.

Přeji Vám hezký den

PS: Ještě podstatná informace. Vjezd a výjezd z Lesní čtvrti bude umožněn skrze Štefánikovu ulici v místě křižovatek s ulicemi Díly IV a VI. Pořadatelé budou pouštět dle možností. Zcela jistě mezi závody. Tzn. sice je uzávěra takřka celodenní, ale v praxi to znamená, že min. každé dvě hodiny až tři hodiny se tam bude moci dát projet.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '19»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky