Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

Zmenšování ulic

17.7.2019 14:16:03 Jiří Poštolka

Zdravím, před nějakou dobou jsem se dozvěděl že se má ulice 2.Května rekonstruovat a rozšiřovat. Práco započali a skoro jsou hotovy. Za poslední dny jsem tam jel mnohokrát a pokaždé se nemohu zbavit pocitu že je ulice naprosto stejně široká, ba v některých místech snad i užší (nejspíš dojem kvůli vysokým patníkům). Jediné co se rozšířilo byl chodník který od pohledu vypadá jako nějaká Meinstrase připravená pr průvody. Nechápu vzhledem k frekventovanosti tamního chodníku proč je tak megalomanský na úkor silnice kde je to místy (když jede například trolejbus) o zrcátka. Stejná situace vznika i na ulici Středová. Dříve přehledná křižovatka se zúžila natolik, že tam jde reálně o zrcátka. Navíc přehlednost co se týče chodců se zhoršila (stěžují si i místní). Proč jsou tam ale tak obrovské chodníky ?? Vždyť jsou skoro velké jak jízdní pruh pro kamion... Opravdu to nechápu. Přitom tam chodí minimum lidí v porovnání s jinými městskými částmi. Respektive lidi tam chodí ale né 15 vedle sebe, což by díky novéšířce mohli, i s alegorickými vozy. To je nějaký nový trend zmenšování komunikací a zvětšování chodníků ?? Bude se to dít i s parkovacími místy ?? Jako tomu je třeba na parkovišti technických služeb na Vodní ulici?? Tam už musím vysedat kufrem a nebo otevřu jen jedny dveře napůl. Mám i širší vozidlo a začínám mít obavy že se postupně Zlín staně jen obtížně průjezdným. Děkuji.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '20»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)