Diskusní fórum

Pravidla pro práci s rubrikou "Diskusní fórum"

Obecné informace o diskusním fóru

Diskuze

Odpověď na příspěvek
Všechna formulářová pole jsou povinná.

REKONSTRUKCE SILNICE A NOVÉ OSTRŮVKY STREDOVA

9.9.2019 14:37:12 Nikola Jurigová, Odbor dopravy

Dobrý den,

k Vašim dotazům týkajících se rekonstrukce Středová sdělujeme, že částečné snížení ostrůvku bylo realizováno po domluvě s občany. Výjezd od Billy není problémový, proto zde platí úprava podle platné projektové dokumentace.

Přechody pro chodce se nepředělávají, ale dokončují se stavební úpravy křižovatek, kdy zde bude zvýšená křižovatka. Nejedná se tedy o vícepráce s dodatečnými náklady, jde o technologický postup zhotovitele.
Chtěli bychom upozornit, že stavba dosud není dokončena a je obvyklým postupem, že veškerá dopravní značení se přidávají po dokončení rekonstrukce. V tomto případě je předpokládané dokončení prací na ulici Středová do konce října, a to včetně zmíněného dopravního značení.

Je pravdou, že projekt vyrušil část parkovacích míst v souvislosti s vedením cyklostezky, avšak z druhé strany, na ulici Budovatelská je v plánu doplnění těchto míst.

Co se týče nákladů použitých na rekonstrukci, prozatím vícenáklady nejsou.

Hezký den.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)